ferie zimowe

  ferie zimowe

  Już w poniedziałek do szkoły pójdą uczniowie pięciu województw, którzy jako ostatni rozpoczęli przerwę od zajęć.

  Ferie zimowe to idealny moment, aby zwiedzić i lepiej poznać swoje województwo. To też okazja do odpoczynku i rozwoju zainteresowań dziecka. Kiedy wypadają ferie w województwie śląskim i co warto w tym czasie zobaczyć lub zwiedzić?

  Ferie zimowe to idealny czas na spędzenie czasu w rodzinnym gronie. Nie trzeba wyjeżdżać daleko, aby odwiedzić nowe miejsca. Kiedy ferie wypadają w województwie pomorskim i co warto zwiedzić w regionie? Jak można spędzić czas z dzieckiem?

  Ferie zimowe w tym roku podzielone zostały ponownie na województwa. Dzięki temu uczniowie z różnych części Polski mają szansę na taki sam odpoczynek. Kiedy ferie wypadają w województwie podkarpackim i co warto zwiedzić w regionie?

  Większość województw ma już ferie za sobą, jednak w łódzkim uczniowie dopiero zaczną swoją zimową przerwę od zajęć. Z tej okazji warto poznać atrakcje, które można zaoferować swojemu dziecku. Sprawdź, kiedy wypadają ferie w województwie łódzkim i co warto tam zwiedzić.

  Olga Bołądź spędza ferie zimowe z partnerem i synkiem na nartach we Włoszech. Aktorka w sieci podzieliła się uroczym zdjęciem z 9-latkiem na plecach. Jak się okazuje, Bruno podczas wyjazdu obchodził urodziny.

  Część uczniów rozpoczyna, inni kończą ferie, a jeszcze inni dopiero zaczynają. Kiedy dokładnie wypadają ferie zimowe w województwie lubelskim? Jakie atrakcje warto zwiedzić i co można robić w regionie?

  "Łzy wzruszenia popłynęły"

  Ferie zaczęły się w najlepsze. Wolny czas postanowiła aktywnie wykorzystać Anna Lewandowska. Trenerka wraz z rodziną wybrała się w góry, gdzie po raz pierwszy postanowiła spróbować nowych dyscyplin. Jak idzie jej szusowanie na nartach?

  "Mamy najwięcej uzdrowisk w całej Polsce" - przekonuje promotor województwa dolnośląskiego Bartłomiej Kubicz.

  Ferie zimowe w części kraju już się rozpoczęły, część województw jeszcze czeka na wolne dni od szkoły. W tym czasie warto zapewnić dziecku dodatkowe atrakcje. Kiedy wypadają ferie w województwie zachodniopomorskim i co warto w nim zwiedzić?

  W części województw ferie już się rozpoczęły, w innych dopiero się zaczną. W związku z tym warto wiedzieć, jak można je spędzić. Kiedy wypadają w województwie opolskim? Jakie atrakcje oferuje ten region i co warto zwiedzić w regionie?

  Które miejsca warto odwiedzić?

  Ferie w Bydgoszczy upływają pod znakiem muzyki. Wszystko za sprawą Filharmonii Pomorskiej, Adama Sztaby i utalentowanej młodzieży z całej Polski, która kocha grać na różnego rodzaju instrumentach. Dyrygent opowiedział o tajnikach swojej pracy z młodzieżą.

  Czeka nas chłodna noc. Synoptycy ostrzegają przed opadami śniegu. W Karpatach pokrywa śnieżna może osiągnąć grubość około 7 centymetrów. Poza tym czwartek zapowiada się pochmurnie i deszczowo. Mieszkańcy których rejonów Polski mogą liczyć na słońce zza chmur?

  Ferie zimowe w części Polski się już rozpoczęły, jednak w województwie dolnośląskim zaczną się za kilka dni. Sprawdź, kiedy dokładnie wypadają i co warto zwiedzić podczas zimowej przerwy od szkoły. 

  "Na wyciągach obowiązują maseczki i odstęp".

  Ferie zimowe zaczęły się już w 4 województwach. Kiedy wypadają dla warmińsko-mazurskiego? Jakie atrakcje warto zobaczyć w regionie? Sprawdź nasze pomysły na spędzenie zimowej przerwy z dzieckiem. 

  To już kolejny rok, kiedy muszą same wyjechać z dzieckiem na ferie. "Mąż twierdzi, że ma za dużo pracy", "Szkoda mu urlopu na użeranie się z dziećmi" - kobiety żalą się na forach. Jakie wymówki stosują ojcowie i dlaczego to robią?

  Styczeń i luty to okres, kiedy dzieci mają zimową przerwę od zajęć. Z tego powodu wiele osób szuka sposobów na spędzenie wolnego czasu. Kiedy wypadają ferie zimowe dla województwa podlaskiego w 2022 roku? Co warto zwiedzić w regionie?

  Rodzice, którzy nie wykorzystali jeszcze bonu turystycznego, nie muszą się martwić, że przepadnie. Rząd przedłużył możliwość płacenia Polskim Bonem Turystycznym do 30 września 2022 r. Ferie zimowe to doskonały czas, by go użyć. Gdzie możemy nim płacić i dlaczego warto go wykorzystać? W Dzień Dobry TVN opowiedział o tym ekspert Marek Kamieński, biegły sądowy ds. turystyki.

  Czas ferii zimowych to moment, kiedy nasze pociechy wyjeżdżają w góry na obozy i kolonie. Co spakować do plecaka, by zapewnić dziecku bezpieczeństwo, a na szlaku czy na nartach niczego mu nie zabrakło?

  Jak co roku w całej Polsce ferie zimowe rozpoczynają się na przełomie stycznia i lutego. W tym roku czas wolny od nauki najszybciej rozpoczęli uczniowie z woj. lubuskiego, małopolskiego, kujawsko-pomorskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego. Dla nich ferie rozpoczęły się dzisiaj i potrwają do 30 stycznia. Jakie atrakcje czekają uczniów i rodziców i w czasie wolnym? Wybraliśmy się do kilku ciekawych miejsc.

  Ferie dla niektórych województw już się zaczęły. Rząd ostrzega przed kolejnymi falami pandemii COVID-19. Co należy zrobić i jak się zachować, kiedy zaobserwujemy u siebie objawy koronawirusa? Czy można wtedy wrócić do domu?

  Jakie zabawki proponuje "Pani Gadżet"?

  "Było wspaniale".

  W związku z rozpoczynającymi się feriami wiele rodziców, a także dzieci, szuka sposobów na spędzenie wolnego czasu. Co warto zwiedzić w Wielkopolsce? Jakie atrakcje warto odwiedzić i jak zorganizować czas swoim pociechom?

  W związku z rozpoczęciem ferii w wielu województwach rodzice oraz uczniowie szukają ciekawych atrakcji nie tylko poza swoim województwem, ale także w swoich regionach. Kiedy dokładnie wypadają ferie zimowe w województwie świętokrzyskim? Co warto w tym czasie robić? Jakie atrakcje można zwiedzić?

  Małopolska to region blisko gór, zatem jest w nim wiele typowych zimowych atrakcji. Sprawdź, kiedy wypadają ferie zimowe w Małopolsce w 2022 roku i co warto tam zwiedzić. Na jakie atrakcje warto się wybrać?

  Zbliżające się ferie zimowe, to powód do szukania dodatkowych atrakcji nie tylko w typowych dla tej przerwy lokalizacjach, np. w górach, ale również w regionie, z którego się pochodzi. Sprawdź, kiedy wypadają ferie w województwie lubuskim oraz co warto zwiedzić i zobaczyć podczas przerwy.