Gwiazdy

Katarzyna Glinka w białej sukni. Będzie ślub?

Gwiazdy

Katarzyna Glinka w białej sukni. Będzie ślub?

Katarzyna Glinka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w długiej, białej sukni. Od razu pojawiły się pytania o ślub. Barbara Pasek zapytała o to aktorkę podczas premiery spektaklu "Czarno to widzę".

Katarzyna Glinka o swoim ślubie

Wczoraj odbyła się premiera spektaklu „Czarno to widzę”, w którym miała zagrać Katarzyna Glinka. Aktorka zaszła w ciążę, co uniemożliwiło jej występ na deskach teatru. Tego samego dnia gwiazda na swojego Instagrama wrzuciła zdjęcie w długiej, białej sukni, która podkreśla jej ciążowy brzuch. 

Nie jest łatwo ubrać kobietę w ciąży 

– podpisała zdjęcie.

Fani od razu w komentarzach pisali, że aktorka przygotowuje się do ślubu. Barbara Pasek na premierze spektaklu zapytała Katarzynę Glinkę, czy potwierdza przypuszczenia.

Dementuje wszystkie plotki. To nie była suknia ślubna

– powiedziała aktorka.

Na pytanie Basi Pasek, czy planuje kiedyś ślub odpowiedziała, że nie mówi nie. Na razie aktorka skupia się na ciąży, jak zapewnia czuje się bardzo dobrze i tak też wygląda. Pozostaje nam życzyć jej dużo zdrowia.


Katarzyna Glinka – życie prywatne

Gwiazda w 2019 roku zaręczyła się z Jarosławem Bienieckim. Mężczyzna oświadczył się jej w spektakularny sposób. Po spektaklu w Teatrze Kwadrat, w którym Glinka występowała, wbiegł na scenę z bukietem róż i poprosił ją o rękę. W listopadzie ubiegłego roku, aktorka potwierdziła, że spodziewają się dziecka. Katarzyna Glinka ze swoim byłym mężem Przemysławem Gołdonem ma 8-letniego syna. 

Zobacz też:Co sądzisz o tym artykule?
85
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0