Dzień Dobry Extra

Czy Klaudia El Dursi przekroczyła granice? „To był kontrowersyjny film”

Dzień Dobry Extra

Czy Klaudia El Dursi przekroczyła granice? „To był kontrowersyjny film”

- Zrobiła się wielka afera. Mogłam się tego spodziewać – mówi Klaudia El Dursi, która opublikowała w mediach społecznościowych nagranie swojego zmysłowego tańca na wyspie Bali. Dla kogo tańczyła? Zobacz rozmowę z modelką!

El Dursi: „Praca jest super!”

To nie są wakacje marzeń! Ale o takiej pracy marzy niejedna osoba. Klaudia El Dursi opowiedziała w Dzień Dobry TVN o swoim pobycie na wyspie Bali, gdzie realizowany jest najnowszy program TVN7 - Hotel Paradise.

Temperatura nawet mnie zaskoczyła, a jestem ciepłolubna. Myślałam, że jestem przyzwyczajona do dużej wilgotności i najwyższych temperatur. Jest bardzo ciepło i parno. Czasami bywa to uciążliwie, ale ogólnie jest cudownie i miło. Okrycia wierzchnie nie są nam potrzebne, więc korzystam 

– powiedziała Klaudia El Dursi.

Modelka i uczestniczka 8. edycji programu Top Model będzie prowadzącą reality show. W rozmowie z Mateuszem Hładkim El Dursi przyznała, że propozycja pracy przy tak dużej produkcji telewizyjnej bardzo ją zaskoczyła.

Zastanawiałam się nad tym. Myślałam, że byłoby fajnie i odnalazłabym się w takiej roli, ale nie spodziewałam się, że to nastąpi już teraz, i że to będzie taki duży projekt. Dostałam kredyt zaufania. Uwierzono we mnie. Zaufali mi i jestem tutaj. Praca jest super 

– mówi modelka.

Klaudia El Dursi jest na Bali od kilku tygodni.

- Cieszę się, że te pierwsze tygodnie minęły mi bardzo intensywnie. Był to dla mnie olbrzymi stres, dużo nakładu pracy, musiałam się w to wdrożyć – przyznaje.

Prowadząca Hotel Paradise, w Polsce zostawiła partnera i dwóch synów. Jak znosi rozłąkę?

To jest coś bardzo uciążliwego. Przyjechałam sama, ale lada dzień do mnie dołączą 

– zdradza El Dursi.

#balimood El Dursi

Klaudia El Dursi publikuje w mediach społecznościowych liczne zdjęcia z Bali. Gwiazda promienieje i zachwyca urodą. Niedawno wrzuciła do sieci nagranie, na którym wykonuje bardzo zmysłowy taniec. Część fanów uznała, że modelka pokazała za dużo.

Powinien siedzieć tu mój partner i tłumaczyć się z tego. Chciałam być dobrą kobietą, bo on taki biedny i smutny siedzi w Polsce. Uznałam, że urozmaicę mu wieczór i wysłałam film jak tańczę. Powiedział: wstaw to na Instagram. Namówił mnie i zrobiła się z tego wielka afera. Mogłam się tego spodziewać, to był kontrowersyjny film, ale jakby nie spojrzeć, nie wiele tam widać. Moje dzieci też nie ucierpiały. Wydaje mi się, że żadnej granicy nie przekroczyłam. Jeżeli kogoś uraziłam, komuś się to nie spodobało, to jest mi przykro.
Wyświetl ten post na Instagramie.

#balimood

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)


Prowadząca Hotel Paradise: stawiam na dietę wegańską

Wyspa Bali to raj dla miłośników natury i dobrego jedzenia. Smażony ryż czy makaron to podstawa prawie każdego dania. Wszystko z dodatkiem warzyw, mięsa lub owoców morza, aromatycznych przypraw, sosu sojowego i cukrem palmowym. Co wybrała El Dursi?

Trzeba się dostosować do panujących tu warunków. Będąc tutaj postawiłam na dietę wegańską. Uznałam, że to będzie najlepsze dla mojego zdrowia i kondycji fizycznej 

– mówi modelka.

W ramach dbania o siebie, gwiazda planuje także zajęcia z jogi.

Mamy tu malutką siłownię, może jakiś rowerek, bieżnia 

– zapowiada El Dursi.

Hotel Paradise nowe reality-show 

Hotel Paradise to reality-show stworzony dla amerykańskiej telewizji FOX w 2003 roku. Program w USA doczekał się trzech edycji wyemitowanych w 2003, 2008 i 2019 roku, a łącznie dotychczas powstało 56 edycji w 14 krajach na całym świecie. Uczestnicy to single mieszkający w luksusowym hotelowym kurorcie. Bohaterowie programu w każdym tygodniu muszą łączyć się w pary i wspólnie dzielić pokój. Pozostała osoba musi sparować się w następnym odcinku, w innym wypadku będzie zmuszona opuścić kurort. W to miejsce pojawi się nowy uczestnik. 

Polska edycja Hotel Paradise nagrywana jest na wyspie Bali. Reality show, które poprowadzi Klaudia El Dursi, będzie emitowane na antenie TVN7.

Zobacz również: 

Tajlandia, Bali, Meksyk. Gdzie polskie gwiazdy spędzają zimowe wakacje?

Top Model 8. Dawid Woskanian zwycięzcą programu: "Nie mogłem w to uwierzyć"

Top Model 8. Klaudia El Dursi odpadła z programu TVN

Co sądzisz o tym artykule?
84
14
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0