Gwiazdy

Top Model 8. Klaudia El Dursi odpadła z programu TVN

Klaudia El Dursi sesja zdjęciowa Top Model

Fot. x-news

Gwiazdy

Top Model 8. Klaudia El Dursi odpadła z programu TVN

Klaudia El Dursi sesja zdjęciowa Top Model

Fot. x-news

Klaudia El Dursi pożegnała się z "Top Model".  Decyzją jury Klaudia nie dostała się do finału programu. O wygraną w 8. edycji "Top Model" rywalizują: Sandra Dorsz, Olga Kleczkowska, Stanisław Obolewicz, Dawid Woskanian.

Klaudia El Dursi w programie "Top Model" od samego początku radziła sobie świetnie. Była pierwszą uczestniczką w historii programu, która otrzymała "złoty bilet". Wyróżnienie to oznacza, że wszyscy z oceniających byli na tak! Klaudia w każdym odcinku zachwycała swoim talentem, aż do półfinału 8. edycji "Top Model". 

Na fashion week w Turcji uczestnikom programu towarzyszyli: Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg. Sandra Dorsz, Klaudia El Dursi, Olga Kleczkowska, Stanisław Obolewicz, Dawid Woskanian. 

Uczestnicy programu brali udział w pokazach mody, w sesji zdjęciowej pozowali przed obiektywem Mehmeta Erzincana. Według jurorów najlepsze zdjęcie należało do Olgi Kleczkowska.

"Top Model 2019" - kto w finale?

Jako pierwsza do  finału "Top Model" przeszła Olga. Kolejna osobą, która otrzymała swoje zdjęcie była Sandra. Do finałowej trójki dołączył również Dawid. Gdy wszystko miało być już jasne, nagle, Michał Piróg oznajmił, że do finałowej trójki dołączy jeszcze jedna osoba i będzie to Staszek Obolewicz. Ostatecznie w finale znalazły się cztery osoby! Klaudia El Dursi odpadła z programu.   

O wygraną w 8. edycji "Top Model" rywalizują: Sandra Dorsz, Olga Kleczkowska, Stanisław Obolewicz, Dawid Woskanian.


Kim jest Klaudia El Dursi?

Klaudia El Dursi ma 30 lat, jest mamą dwójki chłopców (10 i 4 lata). Klaudia mieszka w Bydgoszczy gdzie prowadzi małą pracownię krawiecką i tworzy sukienki na wyjątkowe okazje. W przeszłości pozowała dla Playboya, w 2011 roku Klaudia El Dursi została miss fitness. Ojciec Klaudii pochodzi z Libii. 

Finał "Top Model" na żywo już 25 listopada o 21.30 w TVN. Program możesz obejrzeć także na player.pl.

>>> Zobacz też:

Zobacz film:

Michał Gała opowiedział o sympatii widzów "Top Model" i życiu po programie

Zobacz film: Michał Gała opowiedział o sympatii widzów "Top Model" i życiu po programie. Źródło: Dzień dobry TVN. 


Co sądzisz o tym artykule?
74
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0