Rozrywka

"Top Model": Jak uczestnicy poradzili sobie na tygodniu mody w Stambule?

Rozrywka

"Top Model": Jak uczestnicy poradzili sobie na tygodniu mody w Stambule?

Jak uczestnicy poradzili sobie z pierwszym wezwaniem na tygodniu mody w Stambule? O tym w studiu Dzień Dobry TVN opowiedział Marcin Tyszka, fotograf i juror "Top Model". 

W dzisiejszym odcinku programu uczestnicy sprawdzą swoje siły na wybiegach w Stambule. Kto poradzi sobie najlepiej?

Co wydarzy się w nowym odcinku?

Uczestnicy zostali rzuceni na głęboką wodę. Modele i modelki uczestniczyli w castingach i starali się o miejsce na wybiegach projektantów biorących udział  w Mercedes Benz Fashion Week. Turecki tydzień mody jest jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń modowych na świecie. W tym roku to już 10. edycja.

Było bardzo egzotycznie, bardzo dziko i było wiele niespodziewanych zwrotów akcji.

 - przyznał Marcin Tyszka. 

Polska ekipa podczas castingów była zdana tylko na siebie. Uczestnicy musieli zabłysnąć przed ludźmi, którzy ich nie znają. 

Fashion Week jest robiony przez 4 dni w fantastycznym miejscu. Przylatują ludzie z całego świata i była naprawdę bardzo duża konkurencja.

Zdania w Turcji

Fashion Week to nie koniec przygód uczestników. Poza castingami przyszłych top modeli czekało jeszcze szalone zadanie na słynnym krytym bazarze. Modele i modelki musieli zorganizować pokaz historycznej tureckiej mody.

Nie zabrakło również sesji zdjęciowej, która odbyła się w kolorowej dzielnicy Stambułu. Zdjęcia zrobił jeden z najlepszych fotografów mody w Turcji.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
84
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0