Rozrywka

Top Model 8 – Kasia Szklarczyk zdradza, co wydarzy się w nowym odcinku

Rozrywka

Top Model 8 – Kasia Szklarczyk zdradza, co wydarzy się w nowym odcinku

Przed nami kolejny odcinek Top Model 8, podczas którego dowiemy się, kto pojedzie na Fashion Week. Dziś w studiu Dzień Dobry TVN gościły uczestniczki 7. edycji Kasia Szklarczyk i Żaklina Ta Dinh, które rozmawiały o emocjach towarzyszących wizycie na planie nowej edycji.    

Dziś o godzinie 21:30 na antenie TVN będzie można zobaczyć kolejny odcinek programu „Top Model 8”. Co się wydarzy? Na planie pojawią się byłe uczestniczki.

Sesja z byłymi uczestnikami

W najnowszym odcinku uczestników odwiedzą modelki i modele, którzy brali udział w poprzednich edycjach programu. Wśród nich Ania Markowska, Hubert Gromadzki, Franciszek Strąkowski, Adam Boguta, Adam Niedźwiedź  i Patryk Grudowicz, Żaklina Ta Dinh oraz Kasia Szklarczyk, zwyciężczyni „Top Model”. Za obiektywem gorącej sesji wykonywanej w deszczu stanie Marcin Tyszka. Nagrodą będzie kampania reklamowa dla firmy jubilerskiej.

Małgorzata Kożuchowska na planie Top Model

Kolejne zadanie nie będzie łatwiejsze. Uczestnicy pojadą do Krakowa, gdzie będą musieli wystylizować się i stworzyć witrynę sklepową inspirowaną kultowymi serialami tj. „Seks w Wielkim Mieście”, „Stranger Things”  i „Przyjaciele”. Gościem specjalnym będzie Małgorzata Kożuchowska.

Uczestnicy współpracują z Vogue Polska

Ostatnie zadanie będzie dla uczestników prawdziwym wyzwaniem, które będzie testem tego, jak radzą sobie w świecie high fashion. Podczas tego odcinaka odbędzie się najważniejsza sesja we współpracy z Vogue Polska. Uczestnicy będą pozowali w specjalnie ściągniętych dla nich z Paryża i Mediolanu ubraniach największych domów mody.

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
94
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0