Rozrywka

Top Model 8. Dawid Woskanian zwycięzcą programu: "Nie mogłem w to uwierzyć"

Rozrywka

Top Model 8. Dawid Woskanian zwycięzcą programu: "Nie mogłem w to uwierzyć"

Wczoraj odbył się wielki finał programu „Top Model”. Decyzją widzów show wygrał 20-letni Dawid Woskanian, model zmagający się z chorobą Tourette’a. O zwycięstwo w finale "Top Model 2019" walczyli również: Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz i Stanisław Obolewicz. 

Wielki finał programu "Top Model"

W poniedziałek, 25 listopada poznaliśmy zwycięzcę programu "Top Model". Spośród czwórki finalistów najlepszy okazał się Dawid Woskanian. Model w ramach nagrody otrzymał kontrakt z agencją modelingową oraz sesję okładkową w miesięczniku „Glamour”. Jak zareagował zwycięzca?

Zobacz też: Dawid Woskanian cierpi na zespół Tourette’a. Jego historia wzruszyła jurorów Top Model >>>

Emocje sięgają zenitu, jeszcze nie opadło to wszystko. Jestem zaskoczony, że udało mi się zwyciężyć.

 – powiedział Dawid.


Dawid Woskanian – finalista Top Model

Emocje po wczorajszym odcinku powoli opadają. W ścisłym finale zaprezentowali się także Olga Kleczkowska i Staszek Obolewicz. Ostatecznie tytuł Top Modela trafił w ręce 20-letniego Dawida. Chłopak podczas programu wyróżniał się ogromną determinacją, z odcinka na odcinek udowadniał widzom, że choroba nie musi być przeszkodą w spełnianiu marzeń. Daniel, mimo że zmaga się z zespołem Tourette’a, wytrwale dąży do osiągania wyznaczonego celu.

Jest niesłychanym bohaterem i też to dzisiaj podkreślał, jest bardzo ważne to, co mówi. On chciał być oceniany jako model, bez taryfy ulgowej, Jest normalnym facetem.

- przyznała Katarzyna Sokołowska.

Rodzina Dawida od początku kibicowała modelowi. Podczas wielkiego finału chłopaka wspierała mama i siostry. Jakie emocje towarzyszyły najbliższym?

Zdążyliśmy pogratulować, uczucie wspaniałe. Jesteśmy bardzo dumne z niego, spisał się naprawdę wspaniale.

 –  opowiedziała Magdalena Wrońska, mama Dawida.

Joanna Krupa – specjalne przesłanie do uczestników

Modelka w tym roku nie mogła przyjechać na finał programu „Top Model”. Joasia była jednak z uczestnikami całym sercem i mocno im kibicowała. Podczas emisji pojawiła się na telebimie ze swoją małą córką na ręku i wspierała uczestników.

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
97
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
27.11.2019
Xyz
W artykule jest mały błąd. W jednym ze zdań widnieje imię Daniel zamiast Dawid
26.11.2019
widz
Brawo Dawid zasłużyłeś na wygraną ;) gratulacje