Rozrywka

Kulisy „Top Model” tuż przed finałem!

Rozrywka

Kulisy „Top Model” tuż przed finałem!

Wczoraj w studiu Dzień Dobry TVN gościli uczestnicy programu „Top Model” Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz, Dawid Woskanian oraz Stanisław Obolewicz. Dziś Mateusz Hładki jest w miejscu, gdzie od rana trwają próby. Jakie emocje towarzyszą wszystkim przed wielkim finałem? Głos w tej sprawie zabrali Katarzyna Sokołowska i Kasia Dąbrowska, redaktor naczelna magazynu "Glamour". 

Wielki finał „Top Model”

Już dziś, 25 listopada o godzinie 21:30 odbędzie się finał programu „Top Model”. Wydarzeniu towarzyszyć będą wielkie emocje. Co się wydarzy? W finałowym odcinku uczestnicy wezmą udział aż w 4 pokazach-  Mariusza Przybylskiego, MMC Studio, RAD oraz najlepszych polskich projektantów młodego pokolenia. Gale od strony muzycznej uatrakcyjnia występy polskich artystów. Na scenie Top Model zaśpiewają Rosalie, Krzysztof Zalewski oraz duet Karaś/Rogucki. Show poprowadzi Magda Mołek i Michał Piróg.

Muszę powiedzieć, że to jest taka edycja, która wywołuje ogromne emocje u widza. Jestem pewna, że dzisiaj ten finał pobije rekordy oglądalności. Ćwiczymy już tutaj trzy doby.  

- powiedziała Katarzyna Sokołowska.

Sesja okładkowa dla magazynu "Glamour"

Zwycięzca programu „Top Model” pojawi się na okładce magazynu „Glamour”. Sesja została już wykonana. Uczestnicy w tym celu wybrali się na słoneczną i kolorową Kubę.

Kuba wydała nam się fantastycznym miejscem, bardzo kolorowym, z piękną przyrodą, ale też z niezwykłymi klimatycznymi miasteczkami i tam też zrobiliśmy sesje czterem finalistom. Okładki są przepiękne, sesje są doskonałe i aż szkoda, że wygra tylko jedna.

- dodała naczelna magazynu "Glamour".

Finaliści 8. edycji „Top Model”

Kto wygra 8.edycję „Top Model”? Tego dowiemy się już dziś. O główną nagrodę walczą Sandra Dorsz, Olga Kleczkowska, Stanisław Obolewicz i Dawid Woskanian. Poziom tegorocznej edycji jest wygórowany. Jak udział w programie wspominają uczestnicy?

Osobą, dla której program był wyznawaniem na paru polach, jest Dawid Woskanian, model, który cierpi na zespół Tourette'a. Czy choroba przeszkadzała mu podczas konkurencji?

Kiedy pozuje do zdjęć, kiedy chodzę po wybiegu, jestem maksymalnie skupiony i wtedy mi się choroba nie udziela. To nie jest długotrwałe. Fajne jest to, że udziałem w programie „Top Model” mogę otwierać niektórym ludziom oczy na tę chorobę.  

- przyznał uczestnik.

Stanisław Obolewicz wykazał się w programie ogromną życzliwością. Uczestnik w przypadku potrzeby chętnie pomagał swoim rywalom.

Ja patrzę na to jako sportowiec, jak chce rywalizować normalną konkurencją, nie patrząc na to, że komuś nie nie udaje. Ja chce wykonywać dobrze swoją pracę.

- wytłumaczył Stanisław. 

Olga Kleczkowska na początku miała wizerunek osoby zdystansowanej, wyniosłej i lekko melancholijnej. Jak się okazało, był to pewien rodzaj maski, który przybrała uczestniczka w wyniku stresu.

Ja się bardzo boję nowych sytuacji, stresuje się. Weszłam na casting, było nowe środowisko. Przeraził mnie ogrom programu, modelingu i wyzwania. Dotarło to do mnie na miejscu. Ja tak reaguje na stres, a dużo osób odebrało to negatywnie, że mi nie zależy.

- zdradziła uczestniczka. 

Sandra Dorsz, tegoroczna maturzystka planuje rozwijać się w aktorskie lub dziennikarstwie. W 2017 roku została Miss Wielkopolski Nastolatek. Gdzie widzi siebie po programie?

Program to jest przede wszystkim coś, co otworzy mi drzwi do kariery. Modeling to jedno, ale interesuje się wieloma innymi rzeczami.

Kto zwycięży 8. edycję „Top Model”? To ostanie chwile, aby oddać głosy na swoich faworytów, a już jutro o 21:30 na antenie TVN poznamy wyniki. 

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
56
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
6
07.12.2019
ME
Dawid jest SUPER ! Był najlepszy - oceniam całokształt. Wysportowana sylwetka, bardzo fotogenicznym, - a nazm się na modelingu !! Badzo sie cieszę, ze wygrał ! buziak
25.11.2019
Malwina
Olga
25.11.2019
Lola
Dawid to mój ulubiony uczestnik ze wszystkich edycji Top Model. Bardzo fotogeniczny, cudne rysy twarzy, pozuje w taki sposób, że zdjęcia nabierają wyjątkowego klimatu. Poza tym jest przesympatyczny i zabawny. Trzymam mocno kciuki za niego!
25.11.2019
życzliwa
Wygra Sandra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jest najlepsza.
24.11.2019
Gość
Olga wygraj
24.11.2019
Karoo
Chyba jednak Dawid powinień wygrać :)
Rozwiń wszystkie komentarzy