Gwiazdy

Katarzyna Glinka w ciąży. Aktorka spodziewa się drugiego dziecka

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka

Gwiazdy

Katarzyna Glinka w ciąży. Aktorka spodziewa się drugiego dziecka

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka

Kasia Glinka zostanie mamą! Aktorka spodziewa się drugiego dziecka. O radosnej nowinie dowiedzieliśmy się z prasy drukowanej! 

Życie osobiste Kasi Glinki układa się idealnie. Aktorka zaręczyła się na początku marca 2019 roku. Wybrankiem jej serca jest Jarosław Bieniecki, który oświadczył się w dość spektakularny sposób. Po spektaklu w Teatrze Kwadrat, w którym występuje Kasia Glinka, wbiegł na scenę  z ogromnym bukietem róż, uklęknął przed swoją wybranką i poprosił o rękę. O tym wyjątkowym zdarzeniu dowiedzieliśmy się z Instagrama. Teraz wyszło na jaw, że para spodziewa się swojego pierwszego wspólnego dziecka! Kasia Glinka rzadko dzieli się informacjami z życia prywatnego, więc nic dziwnego, że nie zamieściła jeszcze zdjęcia z wiadomością o ciąży. 

>>> Zobacz też:

>>> Zobacz film: Kasia Glinka o zaręczynach. Jakie towarzyszyły jej emocje? Dlaczego Jarosław oświadczył się przy publiczności?

Kasia Glinka jest w ciąży

O tym, że Kasia Glinka spodziewa się dziecka dowiedzieliśmy się z prasy drukowanej. Aktorka udzieliła wywiadu dwutygodnikowi Na Żywo, gdzie potwierdziła, że niebawem zostanie mamą  drugiego dziecka. 

Gwiazda nie zdradza, który to miesiąc ciąży, nie wiadomo też, czy to będzie chłopiec, czy dziewczynka. W rozmowie z "Na Żywo" podziękowała za gratulacje. Gwiazda jest znana z tego, że informacje na temat swojego życia prywatnego zamieszcza z rozwagą. 

Dziękuję za gratulacje, ale na razie nie będę się wypowiadać na ten temat. Może za jakiś czas zdecyduję się powiedzieć coś więcej 

- powiedziała w rozmowie z Na Żywo. 

Katarzyna Glinka po raz pierwszy została mamą w lutym 2012 roku, ma syna Filipa. Ojcem chłopca jest były mąż aktorki - Przemysław Gołdon. 

>>> Zobacz film: Kasia Glinka o nagiej sesji
Co sądzisz o tym artykule?
50
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0