Gwiazdy

Zdarza Ci się wyjść w piżamie z domu? Martynie Wojciechowskiej tak. Jaki był powód? 

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Gwiazdy

Zdarza Ci się wyjść w piżamie z domu? Martynie Wojciechowskiej tak. Jaki był powód? 

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska znana jest dystansu do siebie. Niedawno podróżniczka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z kawiarni, na którym pozuje w piżamie. Skąd taki pomysł? Gwiazda postanowiła wyprzedzić paparazzi. 

Martyna Wojciechowska w piżamie

Martyna Wojciechowska wyszła z domu w piżamie. Jak przyznała, powodem była proza życia. Gwiazda śpieszyła na pomoc córce, która była już spóźniona. Dziennikarka odwiozła ją do metra, a następnie zapragnęła napić się czegoś w pobliskiej kawiarni. Świadoma zdjęć, jakie w krótkim czasie mogą zrobić jej paparazzi, nie zwlekała z decyzją i postanowiła uczynić to sama. Na Instagramie opublikowała selfie w piżamie w króliki oraz opatrzyła je wymownym komentarzem.

Ponieważ już raz portale obiegły moje zdjęcia w piżamie ze stacji benzynowej, to dziś postanowiłam być pierwsza! Miłego dnia życzę wszystkim! Więcej luzu!

 - napisała.

Zagraniczne gwiazdy w piżamach

Coraz więcej gwiazd rozpowszechnia modę na chodzenie w piżamie po ulicy. Jakiś czas temu w podobnej sytuacji widziano zagranicznych celebrytów, wśród nich znaleźli się Rihanna, Kate Mulvey, Billie Faiers oraz Rita Ora. A wy odważycie się na taki krok?

Zdarza Ci się wyjść w piżamie z domu?

Zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
53
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0