Gwiazdy

Za kulisami "Kobiety na krańcu świata". Najlepsze momenty 11. sezonu. Jak powstaje program?

Gwiazdy

Za kulisami "Kobiety na krańcu świata". Najlepsze momenty 11. sezonu. Jak powstaje program?

Martyna Wojciechowska, w 11. sezonie programu "Kobieta na krańcu świata", odwiedziła 7 krajów na 4 kontynentach. Spotkała wiele inspirujących kobiet i przeżyła niezwykłe momenty. Które spotkania i przygody zapamięta do końca życia? Podsumowanie jedenastego sezonu "KNKŚ" już dziś o 11.00 w TVN. Zobaczcie jak powstaje program. 

Podsumowanie 11. sezonu "Kobiety na krańcu świata"

W Dzień Dobry TVN podróżniczka podsumowała 11. sezon "Kobiety na krańcu świata". W dzisiejszym odcinku zaprosi widzów za kulisy powstawania programu. Jak to wszystko wygląda "od kuchni". Czego zazwyczaj nie widzimy na ekranie?

Martyna Wojciechowska:

To jest wyjątkowy odcinek, który podsumowuje ostatni rok naszej pracy. Możecie zobaczyć jak wyglądają kulisy tej pracy i jaką mam wspaniałą ekipę, której bardzo dziękuję. Dzięki pracy zespołowej ten program jest taki, jaki jest!

Każda bohaterka to niesamowita historia

Każda z bohaterek, które spotyka Martyna zaprosiła ją do swojego świata i opowiedziała jej swoją niesamowitą historię. W 11 sezonie poznaliśmy m.in.: Ellą z RPA, Kinnar z Indii - Ram Kali, Marbellę z Meksyku, Marie z Senegalu.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
73
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0