Gwiazdy

Startuje 4. sezon "Totalnych remontów Szelągowskiej". Na widzów czekają niespodzianki

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
4. sezon Totalnych Remontów Szelągowskiej
4. sezon Totalnych Remontów SzelągowskiejDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Przed nami kolejna edycja programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Bohaterami 4. sezonu są m.in. Krzysztof Łyszkowski i Marcin Borkowski, którzy gościli w Dzień Dobry TVN. Czego mogą spodziewać się widzowie? Jakie niespodzianki przygotowała Dorota Szelągowska?

Dorota Szelągowska o pomaganiu

Dorota Szelągowska wraz z ekipą przeprowadza metamorfozy całych domów lub mieszkań, robiąc w ten sposób niespodziankę uczestnikom programu. Gwiazda pracę na planie dzielnie łączy z pomaganiem. - Jestem pomiędzy programem a pracą na granicy w Lubyczy Królewskiej, gdzie robię na kuchni. Obserwuję na co dzień, jak to całe zło, które jest dookoła, rodzi dobro. Mam wrażenie, że ten mój program to nie wydoli, jak skończy się ta cała tragedia, dlatego że tylu ludzi robi tak niesamowite rzeczy - przyznała.

- Mam apel do wszystkich wolontariuszy i ich bliskich. To jest strasznie wykańczające nie tylko fizycznie, ale też psychicznie i musimy o siebie dbać. Dbajcie więc o tych bliskich, którzy pomagają. Dajcie im się wygadać albo pomilczeć i po prostu odpoczywajmy, bo widzę, że ludzie już powoli nie mają sił - dodała.

Krzysztof Łyszkowski i Marcin Borkowski bohaterami "Totalnych remontów Szelągowskiej"

Bohaterami "Totalnych remontów Szelągowskiej" są osoby, które pomagają, zapominając często o sobie. Zalicza się do nich m.in. Marcin "Borkoś" Borkowski, który za własne pieniądze kupił oraz wyposażył motoambulans, by patrolować ulice Warszawy. Podczas jednej z interwencji zderzył się z samochodem osobowym i trafił do szpitala. Dziś korzysta ze specjalistycznej rehabilitacji, a Dorota Szelągowska przygotowała dla niego niespodziankę.

- Zgłosiła się do mnie wasza telewizja, że chcieliby nagrać materiał o tym, co miało miejsce. Będąc w ośrodku rehabilitacyjnym, jeszcze wtedy na wózku inwalidzkim, podjechałem i była rozmowa na temat tych zdarzeń. Raptem przy moim lewym boku pojawia się blondynka (...) i mówi, że przyjaciele mnie kochają i wspierają. I nagle zza rogu wybiega cała ekipa moich najbliższych przyjaciół. Mówią, że jest to niespodzianka, a Dorota, że chce odmienić coś w moim życiu i przygotować na mój powrót mieszkanie - opowiadał Marcin "Borkoś" Borkowski.

Kolejnym uczestnikiem 4. sezonu jest raper Krzysztof Łyszkowski, który od 2016 roku organizuje koncerty charytatywne na leczenie chorego kolegi. Do programu Doroty Szelągowskiej zgłosiła mężczyznę partnerka.

- Byłem bardzo zaskoczony, jak do drzwi mojego mieszkania zapukała moja dziewczyna z telefonem w ręku i zaczęła mnie nagrywać. Zastanawiałem się, o chodzi. (...) Poprosiła, żebym wyszedł na balkon, a tam Dorota z ekipą 30 ludzi. Zaśpiewali piosenkę, niespodziankę przygotowaną dla mnie. Mega, fajne zaskoczenie - podkreślił nasz gość.

Współpraca Doroty Szelągowskiej i Krzysztofa Łyszkowskiego nie skończyła się na remoncie. Prowadząca i raper wspólnie zaśpiewali. Zobacz fragment teledysku w materiale wideo.

"Totalne remonty Szelągowskiej" - sezon 4. - kiedy i gdzie oglądać?

4. sezon programu "Totalne remonty Szelągowskiej" od 28 marca, o godz. 21.35 można oglądać na antenie TVN oraz w Playerze. Nowe odcinki pojawiają się w poniedziałki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości