Gwiazdy

Tom Hanks poprowadził Saturday Night Live. „Trudno jest być teraz zabawnym, ale o to przecież chodzi w tym programie do diaska”

Gwiazdy

W dobie koronawirusa gwiazdy borykają się z tymi samymi problemami, co zwykli śmiertelnicy. Tom Hanks i jego żona byli jednymi z pierwszych celebrytów zarażonych koronawirusem. Dziś oboje są zdrowi i czują się dobrze. Dowodem tego jest występ aktora w roli gospodarza programu Saturday Night Live.

Tom Hanks w Saturday Night Live

Tom Hanks znany jest ze swojego dystansu i poczucia humoru. Amerykański aktor gościnnie wystąpił w roli prowadzącego kultowy program rozrywkowy Saturday Night Live. W swoim monologu Hanks odniósł się zarówno do pandemii, jak i swojej niedawnej potyczki z COVID-19:

Hej, dobrze jest tu być, choć jednocześnie trochę dziwnie. Prowadzę w końcu Saturday Night Live z domu. Trudno jest być teraz zabawnym, ale o to przecież chodzi w tym programie do diaska. Więc pomyślałem: „Spróbujmy”

Po czym dodał:

Dlaczego ja w roli prowadzącego? Byłem w końcu celebrytą chorym na koronawirusa. Od kiedy zdiagnozowano go u mnie byłem na celowniku. Nikt już nie chciał przebywać w pobliżu mnie. Prawda jest taka, że ten garnitur jest pierwszym eleganckim ubraniem, które mam na sobie od dawna. Od 11 marca nosiłem głównie dres. Żona pomagała mi go zakładać, bo zapomniałem, jak zapina się guziki

Tom Hanks i Rita Wilson zarażeni koronawirusem

11 marca Tom Hanks ogłosił za pośrednictwem Instagrama, że on i jego żona Rita Wilson zostali zarażeni koronawirusem. Oboje wykazywali objawy tj. zmęczenie, bóle mięśni i podwyższona temperatura ciała. Para spędziła kwarantannę w Australii, po której wróciła do Los Angeles. Zarówno w przypadku Hanksa, jak i Wilson, choroba ustąpiła i oboje czują się już dobrze.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player .

Zobacz też:

Tom Hanks i Rita Wilson mają koronawirusa

Idris Elba otrzymał pozytywny wynik testu. Kolejny aktor zarażony koronawirusem

Ekstrawagancka stylizacja Naomi Campbell. Modelka pokazała, jak chroni się przed koronawirusem

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości