Gwiazdy

Ekstrawagancka stylizacja Naomi Campbell. Modelka pokazała, jak chroni się przed koronawirusem

Ekstrawagancka stylizacja Naomi Campbell

Gwiazdy

Ekstrawagancka stylizacja Naomi Campbell. Modelka pokazała, jak chroni się przed koronawirusem

Ekstrawagancka stylizacja Naomi Campbell

Brytyjska supermodelka opublikowała zdjęcie na Instagramie w nietypowym stroju. Naomi Campbell pojawiła się na lotnisku w Los Angeles w kombinezonie ochronnym, masce i goglach. "Bezpieczeństwo przede wszystkim" - napisała pod postem.

Naomi: królowa higieny i zdrowia

Taki strój u znanej supermodelki to niecodzienny widok. Naomi wzięła sprawę panującego wirusa na poważnie. Modelka bardzo dużo podróżuje i ma kontakt z osobami różnej narodowości. Informacje o rozprzestrzeniającym się koronawirusie zmusiły supermodelkę do podjęcia dodatkowych kroków w sprawie ochrony zdrowia. 

Campbell opublikowała zdjęcie na swoim profilu na Instagramie w "zestawie antywirusowym": kombinezonie ochronnym, masce i goglach. Pod postem dołączyła informację o tym, że strój dostała od swojej przyjaciółki, modelki Lindy Evangelisty. 

Bezpieczeństwo przede wszystkim. Nowy poziom. Dziękuję Ci, Lindo

- napisała Naomi. 


W komentarzach pod zdjęciem możemy przeczytać wiele opinii na temat stroju ochronnego Naomi. Niektórzy fani są zachwyceni jej podejściem do sprawy, inni - przerażeni.

Jesteś legendą, która jest o krok przed nami
Królowa higienicznych podróży
Kochanie, nie jesteś chora, nie ma potrzeby zakrywać się aż tak

- czytamy.

Co więcej, Naomi udostępniła filmik, na którym widzimy obsesyjną dezynfekcję wykonywaną przez nią samą podczas jednej z podróży. Modelka czyściła chusteczkami antybakteryjnymi każdy kąt i sprzęt znajdujący się koło jej siedzenia.

Supermodelka lat 80. i 90. 

Naomi Campbell swoją karierę w modelingu rozpoczęła w wieku 15 lat. Została okrzyknięta jedną z sześciu supermodelek swojej generacji. Modelkę zatrudniano na pokazach największych domów mody, takich jak: Chanel, Marc Jacobs, Yves Saint Laurent, Chloé i Prada. Naomi wciąż pracuje przed obiektywem, sporadycznie występuje także na wybiegach podczas tygodni mody. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
84
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0