Gwiazdy

Tatiana Mindewicz-Puacz z "Projektu Lady" pokazała, jak wyglądała w przeszłości. Fanka: "Nie poznałam"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Tatiana Mindewicz-Puacz szerszej publiczności dała się poznać jako mentorka w programie "Projekt Lady". Od emisji pierwszych odcinków pozyskała wielu fanów, którzy na bieżąco śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. Teraz psychoterapeutka przygotowała dla nich niemałą niespodziankę. Udostępniła bowiem archiwalne zdjęcie, na którym jest nie do poznania.

Tatianę Mindewicz-Puacz widzowie TVN-u przede wszystkim mogą kojarzyć z programu "Projekt Lady". Ze względu na swój ogromny autorytet w dziedzinie rozwoju osobistego regularnie zapraszana jest w roli eksperta zarówno na nasze kanapy, jak i do programów emitowanych na antenie TVN24 BiS.

Poza tym mentorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dzięki temu obserwujący na bieżąco mogą śledzić jej ścieżkę zawodową. Niekiedy zamieszcza również wpisy - bardziej prywatne i osobiste. Dowodem tego jest jej najnowszy post.

Tatiana Mindewicz-Puacz przeszła spektakularną metamorfozę

Od lat podziwiamy mentorkę z blond włosami i w okularach z mocnymi oprawkami, które stały się jej znakiem rozpoznawczym. Okazuje się jednak, że metodą prób i błędów, musiała odkryć styl, w którym dobrze się czuje. W przeszłości, jak większość kobiet, eksperymentowała ze swoim wyglądem. Wcześniej miała m.in. znacznie krótsze i kruczoczarne włosy. I właśnie w takiej wersji zaprezentowała się fanom.

Tatiana Mindewicz-Puacz zamieściła archiwalną fotografię

Tatiana Mindewicz-Puacz udostępniła archiwalną fotografię, na której zdaniem fanów nie przypomina siebie. Co ciekawe autorka postu twierdzi, że ta fryzura nie należy do trafionych.

- Przyznaję, próbowałam wielu sposobów na wyrażenie siebie... nie wszystkie były udane – napisała.

Internauci przyznali, że w blondzie wygląda korzystniej, ale są pod wrażeniem, jak mentorka zmieniła się na przestrzeni lat.

"Ładnie, ale w blondzie lepiej", "Nie poznałam", "Było warto pani Tatiano. Dzisiaj wygląda pani olśniewająco. Jest pani kobietą sukcesu i dla wielu ogromną inspiracją i autorytetem", "Kobieta jak wino" - brzmią komentarze pod postem.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Czy warto zmieniać swojego partnera?

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości