Gwiazdy

Rafał Maślak zdradził patent na udany flirt z żoną. Fani: "Aż ciarki przechodzą"

Gwiazdy

Rafał Maślak w Dzień Dobry TVN
Kamil Piklikiewicz/East News

Rafał Maślak opublikował w mediach społecznościowych zabawne nagranie. Mister Polski 2014 zainicjował z partnerką krótką scenkę, na której pokazał, jak skutecznie flirtować z żoną. "Ty dobrze wiesz, co działa na kobiety" – komentowali internauci.

Rafał Maślak uczy flirtowania

Rafał Maślak od 2015 roku jest w szczęśliwym związku z Kamilą Nicpoń. Para trzy lata później powiedziała sobie sakramentalne "tak", a owocem ich miłości jest syn Maksymilian. Obecnie przygotowują się na narodziny drugiego dziecka. Tym razem na świecie pojawi się dziewczynka.

Każdy wieloletni związek wymaga jednak pielęgnacji i podtrzymywania "ognia". Mister podzielił się z fanami zabawnym filmikiem i pokazał, co najlepiej działa na jego żonę podczas flitowania.

Jak flirtować z żoną, żeby zadziałało…

- opisał filmik.

Zdaniem Rafała Maślaka, gdy kwiatki nie działają, warto sięgnąć po szczotkę, mopa i ścierkę, a następnie zabrać się za sprzątanie. Nagle w oczach kobiet mężczyzna staje się bohaterem.

Rafał Maślak rozbawił fanów

Filmik Rafała wywołał wiele śmiechu, a także komentowany był przez szerokie grono fanów. Panie jednogłośnie przyznały, że fotomodel wie, co działa na kobiety. Jedna z internautek dodała także, że Rafał wraz z małżonką stanowią świetny duet.

"Rafał, jak Ty dobrze wiesz co działa na kobiety. Metoda skuteczna w stu procentach", "O taaaaak, aż ciarki przechodzą", "Jesteście genialni" - czytamy w komentarzach.

Wygląda na to, że Rafał Maślak to mąż idealny. Zobaczcie sami:

Zobacz wideo: Rafał Maślak: Ślub to bardzo ważna rzecz, tak zostałem wychowany. Prawdziwy związek powinien być zapieczętowany

Zobacz także:

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się dziecka. Poznali już płeć malucha?

Martyna Wojciechowska potwierdziła rozstanie. "Moja decyzja o ślubie była przemyślana"

Weronika Rosati pokazała najpiękniejsze miejsce, w jakim była. "Marzę, żeby tam znowu pojechać"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości