flirt

  flirt

  Zakochanie to wspaniałe uczucie, zwłaszcza gdy jest odwzajemnione. Jeżeli jesteś zainteresowana jakimś mężczyzną, to na pewno zastanawiasz się nad tym, czy ty również wpadłaś mu w oko. Zamiast tylko zastanawiać się, czy jesteś w jego typie, zwróć uwagę na jego zachowanie, mimikę, kontakt wzrokowy oraz komunikaty, jakie wysyła.

  Flirt w pracy może przerodzić się w namiętne uczucie na całe życie i uskrzydlać, ale także spowodować problemy z koncentracją lub doprowadzić do kłopotów w życiu osobistym. Jak rozpoznać flirt w pracy? Jakie są powody takiego działania i konsekwencje?

  Tym, co zachwyca w arabskiej kulturze, jest przede wszystkim taniec brzucha. O sekretach tej sztuki opowiedziała mieszkanka Algierii. Jakim wydarzeniom towarzyszy taniec brzucha? Co jest obowiązkowym elementem stroju tancerek i dlaczego tancerki muszą mieć zakryte włosy?

  Właśnie ukazała się książka „Flirtując z życiem”- wywiad – rzeka z Danutą Stenką. Jak Łukasz Maciejewski, autor książki, namówił aktorkę na tak szczerą rozmowę? Gościem w studiu Dzień Dobry TVN była Danuta Stenka. Jak zmieniała się wraz z upływem lat?

  Coraz więcej czasu spędzamy w pracy, przez co nie mamy okazji poznać swojej drugiej połówki. Dlatego często zadajemy sobie pytanie, czy warto jest flirtować z kolegą/koleżanką z pracy? Co o tym myślą pracodawcy? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Joannę Heidtman, Kasię Lengren, Aleksandrę Kisio i Marcina Szczygielskiego. Opowiedzieli nam o flirtach i związkach w pracy oraz czy taki flirt jest w stanie na dłuższą metę przetrwać.