Mister Polski

  Mister Polski

  Mister Polski 2017 został wybrany. Po tytuł sięgnął, pochodzący z Poznania, Jakub Kucner. Zaprosiliśmy go do Dzień Dobry TVN, aby powiedział, w jaki sposób zamierza wykorzystać tytuł najprzystojniejszego Polaka i jak ocenia sam siebie. Zobaczcie, co o Jakubie powiedział Marcin Prokop :)

  Mister Polski 2015 przeprowadził się do warszawy. Odwiedziliśmy go z kamerą w jego pierwszym wynajmowanym mieszkaniu. Kto pomógł mu je znaleźć? Jak się czuje w Warszawie? Co z jego maturą? Czy będzie ją zdawał już w Warszawie? Z Rafałem Jonkiszem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz jest tegorocznym maturzystą. Pomimo dobrej aparycji nie miał z kim iść na studniówkę. Z tego powodu Rafał zorganizował casting. Towarzyszyliśmy mu z kamerą podczas pierwszego spotkania z Eweliną - zwyciężczynią konkursu. Czy przypadli sobie do gustu?

  Nowy Mister Polski Rafał Jonkisz podczas wyborów Mister International nie dostał się do pierwszej piętnastki. Tym samym nie powtórzył sukcesu swojego poprzednika Rafała Maślaka. I właśnie tego ostatniego dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska poprosiła o komentarz.

  Przeszedł kompleksowe badania i nawet wykupił polisę ubezpieczniową na życie. Rafał Maślak zrobił to tuż przed skokiem z najwyższego budynku w Dubaju. Zobaczcie skok Rafała Maślaka z wysokości 415 metrów!!! Po co to zrobił i co w ten spsób chciał udowodnić? Czy skoczyłby jeszcze raz? Czy to prawda, że Agnieszka Jastrzębska i Rafał Maślak mają się ku sobie? :)

  Będąc w Korei Południowej, Rafał Maślak zaprzyjaźnił się z kilkoma uczestnikami konkursu Mister International, m.in. z Misterem Kolumbii - Davidem Angelem. Obu panów gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Podobno David chciałby zamieszkać w Polsce! Czy to prawda? Co mu się podoba w Polakach? Dlaczego zdecydował się na opuszczenie Kolumbii? Co dobrego spotkało go do tej pory w Polsce?

  Dobre wrażenie kosztuje. Rafała Maślaka na początku kariery w show-biznesie nie było stać na nowe ubrania. Dlatego pożyczał je od lepiej ubranych kolegów. Teraz stylizują Maślaka znane marki odzieżowe. - Ja to dostaję i pokazuję. To z kolei przekłada się na ich sprzedaż. Na tym działa show-biznes - zdradził Agnieszce Jastrzębskiej mister Polski.

  Co prawda w Seulu został 3. Vicemisterem International, ale - jak stwierdził prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop - dla nas Polaków jest najpiękniejszy. Naszym gościem był Mister Polski 2014 Rafał Maślak. Jak promował Polskę w czasie wyborów Mistera Internetional? Kim byli jego konkurenci? Czy mieli do zaoferowania coś więcej niż tylko ładne ciała? Czy Rafałowi udało się z kimś zaprzyjaźnić? I kto przywitał go na lotnisku w Warszawie?

  Wieś Gorzyca w Lubuskiem pęka z dumy - ich mieszkaniec, przystojny strażak najpierw został Misterem Polski, a teraz, czekając na finałową galę Mistera International, już zdobył serca ponad miliona internautów. Czy wierzą w wygraną Rafała Maślaka w głównym konkursie?

  Mister Polski Rafał Maślak przygotowuje się w Seulu do wyborów Mistera International. Jak się okazuje, użytkownicy internetu mogą wybrać Mistera International Internautów. Jak można głosować na Rafała? Na którym miejscu jest obecnie Rafał? Powiedziała nam o tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Mister Polski wyjechał do Korei na wybory Mister International. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała się z nim na lotnisku, tuż przed wylotem. Co miał w walizce? Jak przygotowywał się do wyborów Mistera w Korei? Z kim trenował, by zaprezentować swoje taneczne zdolności Koreańczykom? Ile walizek zabrał ze sobą Rafał? I czy zabrał ze sobą kąpielówki? Zdziwicie się.

  Mister Polski Rafał Maślak znowu wziął udział w rozbieranej sesji. Nic dziwnego, w końcu ma ładne, zadbane ciało. Czy wie, jak ustawić się do zdjęcia, aby lepiej wyeksponować swoje mięśnie? Ile czasu poświęca na ćwiczenia? Czy jego dziewczyna jest wyrozumiała? Czy z łatwością opiera się urokowi swoich fanek? Z Rafałem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jutro w Dzień Dobry TVN: rozbierana sesja Mistera Polski Rafała Maślaka, a także - jak rozmawiać z dzieckiem o przemocy seksualnej. Oraz, jak być nowoczesnym dziadkiem opowiedzą Zygmunt Chajzer, Grzegorz Wons, Tadeusz Ross i Tadeusz Drozda. Zaczynamy już od 8.00.

  Jest zdrowy i wysportowany, a świetną formę zawdzięcza dobrej diecie. Rafał Maślak, w tym roku, zdobył tytuł Mistera Polski. Świetnie gotuje. I udowodnił to w naszej kuchni!

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy najpiękniejszego mężczyznę w Polsce Rafała Maślaka. Czym zajmuje się na co dzień Mister Polski 2014? W jakich konkursach będzie reprezentował Polskę? Jakie ma marzenia? O to zapytali prowadzący: Dorota Wellman i Marcin Prokop. Marcin był również bardzo zainteresowany dziewczynami, które pojawiają się w życiu Rafała.