Gwiazdy

Sylwia Przybysz pokazała swój brzuszek i zdradziła, w którym jest tygodniu ciąży. Fani: "Chyba będzie chłopczyk"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNSylwia Przybysz| Bartosz Krupa/ East News

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski oczekują narodzin swojego drugiego dziecka. Ostatnio blogerka uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, w którym jest tygodniu ciąży. Pokazała także sporych rozmiarów brzuszek.

Druga ciąża Sylwii Przybysz

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski od kilku lat tworzą szczęśliwą parę. Marzyli o powiększeniu rodziny i w styczniu zeszłego roku powitali na świecie swoją pierwszą córkę, Polę. Wiadomo, że ówczesny poród nie należał do najłatwiejszych.

- Trafiłam na patologię ciąży przez przedwczesne odpływanie wód płodowych. I przez 24 godziny przed przewiezieniem na porodówkę leżałam w bólach - wspominała youtuberka.

Mimo tego influencerzy zdecydowali się na następne dziecko. Okazuje się, że drugą pociechę najprawdopodobniej przywitają już w przyszłym miesiącu, ponieważ pod najnowszym zdjęciem na Instagramie 22-latka wyjawiła, że jest w 33. tygodniu ciąży. Fotografia Sylwii Przybysz wywołała wielkie emocje wśród fanów, gdyż widać, że jej brzuszek jest sporych rozmiarów. Pod postem można przeczytać następujące komentarze: "Przepięknie wyglądasz", "Promieniejesz" czy "Chyba będzie chłopczyk. Gratulacje".

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o rodzicielstwie

Mimo młodego wieku, Sylwia i Janek sprawdzają się w roli rodziców i są zachwyceni swoją nową życiową rolą.

- Bardzo się cieszę, że jestem tatusiem. Jest to rzeczywiście bardzo męczące, bo noce są nieprzespane, ale mimo wszystko jestem szczęśliwy. Kiedy spoglądam w te piękne oczy, to tak jak śpiewał jeden artysta - oszalałem. Zapominam o tym całym zmęczeniu . Jestem tak szczęśliwy, że na sali porodowej płakałem, kiedy wróciłem z sali płakałem i teraz jak codziennie spoglądam w te oczy, to płaczę ze szczęścia - opowiadał w zeszłym roku 24-letni youtuber.

Sylwia Przybysz jest zachwycona tym, że jej narzeczony jest tak zaangażowanym tatą.

- Jesteśmy młodymi rodzicami i dlatego też nie oczekiwałam od niego zbyt wiele i nie spodziewałam się ogromnej pomocy. Zawsze wszystkim mówię, że Janek mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Cały czas nie mogę wyjść z podziwu, że on jest takim tatą, jakiego bym sobie chciała wymarzyć dla swoich dzieci – wyznała w Dzień Dobry TVN.

Jan Dąbrowski: "Ślub już zaplanowany. Mamy góralskie korzenie, chcielibyśmy zrobić to tradycyjnie". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości