Gwiazdy

Sylwia Bomba docenia każdą chwilę spędzoną z córką. Fani: "Nie ilość czasu się liczy, a jakość"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Sylwia Bomba

Sylwia Bomba od ponad dwóch lat jest szczęśliwą mamą małej Antoniny. Gwiazda programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem" stara się spędzać z córeczką jak najwięcej czasu. Nie ułatwia jej tego aktywność zawodowa, jednak każdą wolną chwilę wykorzystuje na to, by pielęgnować więź z dzieckiem. Udowodniła to, publikując na Instagramie zdjęcie, które wywołało zachwyt internautów.

Sylwia Bomba na Instagramie

Sylwia Bomba nie może narzekać na brak popularności. Profil gwiazdy na Instagramie śledzi już ponad 763 tys. obserwatorów, a ich liczba każdego dnia rośnie. Gwiazda popularnego programu "Gogglebox. Przed telewizorem" chętnie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia prywatnego. Dzięki metamorfozie, którą przeszła, stała się inspiracją dla wielu kobiet. W mediach społecznościowych często porusza tematy związane z pracą, ale opowiada też o tym, jak wygląda jej codzienność. Chętnie wspomina o córce, która jest jej oczkiem w głowie.

Sylwia Bomba z córką Antoniną

Córka Sylwii Bomby, Antonina, przyszła na świat 10 grudnia 2018 roku. Od tego czasu gwiazda spełnia się w roli szczęśliwej mamy, starając się poświęcać dziecku każdą wolną chwilę. Chociaż obowiązki zawodowe zajmują jej sporo czasu, to właśnie relacje z pociechą są dla niej najważniejsze. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym beztrosko bawi się z Antosią przy miejskiej fontannie w parku.

Ostatnio spędzamy razem mniej czasu, niż zwykle, więc każdy moment doceniam jeszcze bardziej

- napisała w poście gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Nie ulega wątpliwości, że wspólnie spędzane chwile są źródłem szczęścia zarówno mamy, jak i córeczki - najlepiej świadczą o tym uśmiechy na ich twarzach. Widać, że są sobie bardzo bliskie i łączy je szczególna więź.

Fani nie pozostali obojętni na ujmujący wpis. Z zaangażowaniem komentowali słowa Sylwii, zwrócili także uwagę na podobieństwo łączące małą Antoninę z mamą.

- "Obie jesteście słodziaki", "Cudowne jesteście. Tosia jest bombową iskierką", "Mama i córeczka cudowne, a w dodatku nawet pozujecie z tym samym wdziękiem", "Każda chwila z dzieckiem jest najlepsza", "Dokładnie, bo to nie ilość czasu się liczy, a jakość" - pisali internauci pod zdjęciem.

Zobacz wideo: Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska. Przyjaciółki nie tylko z programu

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości