Gwiazdy

Sylwester TVN 2019. Zobacz, co działo się za kulisami spotu

Gwiazdy

Światła, błysk, cekiny. Basia Pasek wybrała się na plan sylwestrowo spotu TVN-u. Kto i z czym pojawi się na sylwestrowej scenie? Zobaczcie sami.

Przygotowania do Sylwestra

Już 31 grudnia podczas sylwestrowej nocy na scenie w Warszawie wystąpią Ania Karwan, Beata Kozidrak, Edyta Górniak, Bajm, Perfect, Patrycja Markowska, Natalia Szroeder. Jak wyglądają przygotowania?

Basia Pasek wybrała się na plan, gdzie kręcony był spot sylwestrowy, który już niebawem będzie można zobaczyć w telewizji. Jak artyści pracowali na planie?

W obrazku widzicie wszystko już tak pięknie zmontowane, są kolory wspaniałe, jest cudowne światło, ale my stoimy w hali gdzie stoi 40 osób, które patrzy, czy wszystko się zgadza, więc otworzyć się przed wszystkimi tymi osobami, żeby wykonać jakiś ruch, ciężko jest się przełamać.

- powiedziała Ania Karwan.

Patrycja Markowska przyznała, że sylwester to wspaniała okazja, aby się wystroić w cekiny, w których na co dzień nie ma okazji występować.

Jakie hity pojawią się podczas sylwestrowej nocy?

Beata Kozidrak rozgrzeje publiczność największymi hitami zespołu Bajm. Wśród nich pojawi się piosenka „Biała Armia”.

My w tym roku z zespołem szykujemy naprawdę taki set bardzo energetyczny, rockandrollowy.

- przyznała Patrycja Markowska.

Natalia Szreder przygotowała dla fanów sylwestrowe niespodzianki. Nie zabraknie oczywiście kultowej piosenki „Lustra”. Ania Karwan wystąpi z utworami „Słucham cię w radiu co tydzień”, „Głupcy”. Ponadto zaśpiewa piosenki z repertuaru Duy Lipy.

Zagramy utwory, których nigdy na Sylwestra nie prezentowaliśmy. Będziemy was rozgrzewać.

– dodał lider zespołu Kombi.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości