Gwiazdy

Ślotała o byciu fit: "Jeżdżę na obozy z Anią Lewandowską dwa razy do roku"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Kilka lat temu cała Polska tańczyła. Potem wszyscy gotowali. Obecnie panuje moda na fitness. Jakie formy aktywności wybierają nasze gwiazdy? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  • Polki pokochały sport
  • Zosia Ślotała o swojej pasji do fitnessu
  • Krupińska: "Opieka nad dziećmi to jest codzienny sport"
  • Dla Olejnik i Pisarek sport stał się stylem życia

Polki pokochały sport

Fitness jest w modzie. Polacy, zwłaszcza Polki pokochały sport. Nie inaczej jest z naszymi gwiazdami, które swoich mediach społecznościowych publikują regularnie zdjęcia z klubów fitness czy z obozów sportowych.

Dobrze, że Polacy zaczęli o siebie dbać. Nasze dzieci widzą to, dzięki temu od najmłodszych lat będą mieli zdrowe nawyki.

- przyznała w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską Zosia Ślotała.

>>> Zobacz też: Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętują pierwszą rocznicę ślubu.

Czy Zosia ćwiczy od dawna czy był to nagły zryw?

Był zryw, ale był to zryw w którym wytrzymałam. Przetrzymałam moment, w którym musiałam się zmuszać. W końcu weszłam w ten moment, kiedy brakuje mi ćwiczeń. To był zbieg dwóch okoliczności. Pierwszy to był moment, kiedy urodziłam Ranię i wiedziałam, że jak się nie wezmę za siebie, to już nigdy nie wrócę do formy. Drugi moment był wtedy, kiedy mój Kamil wylicytował wyjazd na obóz do Ani Lewandowskiej. Wiedziałam, że musze zabrać się za siebie bo inaczej zejdę na pierwszym treningu. Chyba z tego strachu zaczęłam ćwiczyć. Jak już pojechałam na ten pierwszy obóz to teraz zawsze jeżdżę dwa razy do roku. Żyję tym, czekam na to.

- przyznała z uśmiechem Zosia.

>>> Zobacz też: Za 50 tys. zł wylicytowała dzień z Natalią Siwiec! Jak wyglądało ich spotkanie?

"Opieka nad dziećmi to jest codzienny sport"

Fitnessu nie lubi z kolei Paulina Krupińska. Prezenterka przyznała, że jest to dla niej ograniczenie przestrzeni i poczucia wolności.

Zawsze podkreślałam, że kocham wszystkie sporty związane z naturą, czyli rower, narty, bieganie, pływanie.

Paulina dodała również, że opieka nad dziećmi jest dla niej codziennym sportem.

Zanim mój syn poszedł do przedszkola, to ja robiłam 15 km z wózkiem. Plac zabaw z drabinkami to jest nieustanne kardio. Zdecydowanie lepsze niż siłownia.

-dodała prezenterka.

>>> Zobacz tez: Anna Wendzikowska szczerze o chorobie córki Kornelii.

Dla Olejnik i Pisarek sport stał się stylem życia

Dla Moniki Olejnik ćwiczenia nie są zrywem podyktowanym panującym trendem, a stylem życia. Dziennikarka regularnie uprawia sport od wiele lat. Monika biega trzy razy dziennie. Równie często bywa w klubie, gdzie ćwiczy z koleżankami. Jak dodała – bardzo mocno.

Karolina Pisarek siłownię odwiedza codziennie. Modelka przyznała, że z racji swojej profesji bardzo dba o formę. Karolina nie tylko ćwiczy, ale również dba o dietę. Jak zdradziła Agnieszce Jastrzębskiej, bycie fit stało się dla niej stylem życia.

Jestem dumna z tego, że mogę iść na siłownię i dać sobie wycisk.

- przyznała modelka.

>>> Zobacz też: Odpadła z Big Brothera jako pierwsza!

Naprzeciw oczekiwaniom gwiazd dbających o formę wyszedł duet Bizuu. Projektantki w swojej najnowszej kolekcji stworzyły linię poświęconą fitnessowi. Zuzanna Wachowiak i Blanka Jordan proponują kolorowe sportowe stroje do ćwiczeń, jak obie mówią - z iskrą.

>>> Zobacz też: Hubert Urbański dołączył do ekipy Dzień Dobry TVN!

>>> Będzie druga część "Chyłki"! "To bardzo krwisty materiał"<<<<

Pozostałe wiadomości