Zofia Ślotała

  Zofia Ślotała

  Po narzędzia budowlane sięgnęła między innymi córka Zofii Ślotały. Jak obecne na wydarzeniu w Centrum Nauki Kopernik gwiazdy oceniają tę akcję?

  Omenaa Mensah od lat aktywnie działa na rzecz dzieci. Nieustająca chęć pomocy przyczyniła się do organizacji niezwykłego, charytatywnego spotkania polskich gwiazd. Na evencie obecna była Sandra Hajduk - Popińska - dziennikarka Dzień Dobry TVN. Dla kogo artyści zbierali pieniądze?

  Córka Zofii Ślotały, siedmioletnia Rania, jest pod obserwacją lekarzy. Dziewczynka leży w szpitalu. Stylistka opublikowała zdjęcie z placówki medycznej.

  W drugiej połowie grudnia w Operze Narodowej w Warszawie triumfy święci widowisko baletowe "Dziadek do orzechów i Król Myszy", które idealnie w pisuje się w przedświąteczną atmosferę. Dla wielu gwiazd obecność na tej sztuce to już tradycja.

  Zosia Ślotała to jedna z najpopularniejszych polskich stylistek. Od wielu lat związana jest z przedsiębiorcą, Kamilem Haidarem. Mimo że para doczekała się dwójki dzieci, długo nie decydowali się na kolejny krok, czyli ślub. O niezwykłej historii swojego związku opowiedziała Izabeli Janachowskiej.

  Zofia Ślotała znana jest ze swojego wyczucia stylu. Jak się okazuje, modowy zmysł jest u niej rodzinny. Stylistka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie ze spotkania z siostrą, na które obie przyszły ubrane jednakowo. Ich podobieństwo wzbudziło zachwyt większości fanów. Wśród komentarzy nie zabrakło też uszczypliwości.

  Kilka lat temu cała Polska tańczyła. Potem wszyscy gotowali. Obecnie panuje moda na fitness. Jakie formy aktywności wybierają nasze gwiazdy? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Zofia Ślotała w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębska przyznała, że śledzi informacje na temat rodzin królewskich. Jej córeczka nazywa się zresztą tak samo, jak królowa Jordanii - Rania. Skąd u stylistki i projektantki takie zamiłowanie?

  Piotr Adamczyk i Czesław Mozil Mają swoje własne restauracje. Kuba Wesołowski - hotel, a Marcin Prokop założył agencję mówców. Dlaczego gwiazdy otwierają własne biznesy? W jakie branże zaangażowali się: Rafał Maślak, Maja Bohosiewicz, Zofia Ślotała i Omenaa Mensah? Ich interesy odwiedziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Jak gwiazdy wspominają swoje studniówkowe kreacje? Czy założyłyby je dzisiaj? To pytanie dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zadała: Weronice Książkiewicz, Zosi Ślotale, Monice Olejnik, Patricii Kazadi, Paulinie Krupińskiej, Joannie Jarmołowicz, Joannie Krupie, Dorocie Gardias, Blance Jordan i Zuzannie Wachowiak. A Wy? Pamiętacie swoje studniówkowe sukienki?

  Niedawno Grzegorz Krychowiak został przyłapany na kupowaniu butów dla swojej ukochanej Celi i siebie. Podobno piłkarz należy do wyjątków, bo dla wielu panów zakupy odzieżowe to istna tortura. Czy to prawda? O zdanie poprosiliśmy gości Dzień Dobry TVN: stylistkę Zofię Ślotałę, stylistę fryzur Macieja Wróblewskiego i publicystkę Agatę Passent. Czy mężczyzna powinien kupować rzeczy kobiecie?

  Coraz więcej kobiet - z różnych względów - odkłada pierwszą ciążę na tzw. później. Według statystyk przeciętna Polka rodzi swoje pierwsze dziecko w wieku 29 lat. Wraz z gośćmi Dzień Dobry TVN: tyczkarką Moniką Pyrek-Rokitą, stylistką Zofią Ślotałą, Mistrzynią Świata w kick-boxingu i boksie Iwoną Guzowską zastanawialiśmy się, czy jest najlepszy moment na ciążę, a ginekologa Grzegorza Południewskiego zapytaliśmy, czy zegar biologiczny współczesnej kobiety przesunął się.

  Niektóre gwiazdy lubią bawić się modą. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej o swoich modowych szaleństwach powiedziały: Karolina Malinowska, Zofia Ślotała i Omenaa Mensah.

  Zaczyna się sezon urlopowy. Co zamierzają w tym czasie robić: Dawid Woliński, Joanna Krupa, Grzegorz Hyży, Karolina Gilon i Zofia Ślotała. Czy latem odbędzie się ślub Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Podobno Emil Haidar ma nową dziewczynę. Jest nią Miss Polonia - Angelika Jakubowska. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska chciała uzyskać więcej informacji na ten temat od Zosi Ślotały, która jest związana z bratem Emila. Zobaczcie, co z tego wyszło.

  Edyta Pazura, Agnieszka Szulim, Zofia Ślotała, Paulina Krupińska, Zuzanna Wachowiak i Blanka Jordan powiedziały dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, jak wyglądał ich styl pięć lat temu. Która z nich przyznała się do kilku modowych wpadek?

  Zosia Ślotała, gdy zaszła w ciążę, założyła bloga parentingowego. Za pośrednictwem strony, przyszła mama dzieli się swoimi przemyśleniami i radami. Współpracuje z nią również wielu specjalistów, takich jak dietetycy czy trenerzy fitness. Pomimo tego działalność Zosi została poddana niewybrednej krytyce. Jak w nowej roli czuje się Zosia Ślotała? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Przyjaźń, miłość czy biznes - co łączy Zofię Ślotałę z synem Maryli Rodowicz Jędrzejem Dużyńskim? Czy Maryla Rodowicz akceptuje Zosię Ślotałę? Zapytała o to Ślotałę dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Natasza Urbańska, Karolina Malinowska, Patricia Kazadi, Marta Kuligowska, Zofia Ślotała, Lidia Kalita. Jaki jest ich idealny poranek? Co jedzą na śniadanie i o której sie budzą?

  Dziś Zofia Ślotała postanowiła zająć się ... spodniami. Czy można projektować niebanalne ubrania nie posiadając wykształcenia w tym kierunku? Zobaczcie flagowe projekty Damiana Nowackiego!

  Dziś Filip Chajzer, wspólnie z zaprzyjaźnionymi uczniami, uczył się jak prawidłowo myć ręce! Myjcie ręce - mycie rąk to najprostsza i najbardziej skuteczna metoda zapobiegania rozmaitym infekcjom!

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na pokazie najnowszej kolekcji Joanny Klimas. Debiut projektantki zaliczany jest do tych z rodzaju "późnych". Co o dojrzałych debiutach sądzą: Edyta Herbuś, Agnieszka Szulim, Zofia Ślotała, Natalia Klimas, Beata Ścibakówna i sama Joanna Klimas?

  Myślicie, że szare ubrania są nudne. Poznajacie dziewczynę, która udowadnia, że tak nie jest!

  Nocą odwiedzają opuszczone fabryki, zamknięte i przeznaczone do rozbiórki budynki. Nic nie niszczą... fotografują. Na czym polega nietypowy rodzaj turystyki, jakim jest "urban exploring"? Nasze studio odwiedzili za dnia :) Poznajcie ekstemalnych turystów: Marka Słodkowskiego i Dave'a Rapalskiego.

  Razem ze swoją stylistką Jolą Czają postanowiła stworzyć wyjątkową kolekcję ubrań. W studiu Dzień Dobry TVN Katarzyna Zielińska i Jola Czaja pokazały kolekcję t-shirtów. Jak doszło do współpracy? Czy ich koszulki dobrze leżą na każdej sylwetce? Jaką rolę w tworzeniu kolekcji odegrała matematyka - „królowa nauk”? Co projektantki mają jeszcze w zanadrzu?

  Ma zaledwie 21 lat, a już ubiera gwiazdy. Zofia Ślotała spotkała się z chłopakiem, który jej zdaniem, zostanie sławnym polskim projektantem mody.

  Jak Zofia Ślotała chce ożywić smutne, polskie ulice? Jak łączyć ze sobą kolory? Czy do spodni dresowych powinno się nosić szpilki? O tym opowiedziała w Dzień Dobry TVN Dorocie Wellman i Marcinowi Prokopowi.