Gwiazdy

Dramat wokalistki Girls Aloud. "Walczę, jak tylko mogę"

Gwiazdy


Sarah Harding, wokalistka popularnego brytyjskiego zespołu Girls Aloud przekazała fanom smutną wiadomość. Kilka tygodni temu u 38-letniej artystki zdiagnozowano nowotwór piersi z przerzutami. Gwiazdę w ciężkich chwilach wspiera rodzina i znajomi.

Wokalistka przyznała się do choroby

Tuż przed końcem sierpnia Sarah Harding opublikowała na Instagramie szokujący post. Wokalistka publicznie przyznała, że długo nie udzielała się w sieci, lecz przyszedł czas, aby wreszcie przyznać, co było tego powodem. W poruszający sposób artystka zaczęła opisywać swoją sytuację.

Mam nadzieję, że wszyscy czujecie się dobrze i bezpiecznie w tych niepewnych czasach. Długo tutaj nic nie pisała. Dziękuję wszystkim, którzy kontaktowali się ze mną, żeby sprawdzić, co u mnie. To wiele znaczy. Teraz nadszedł czas, aby podzielić się tym, co się dzieje

- napisała Sarah Harding na Instagramie.

Wokalistka zdradziła, że początek roku nie był dla niej przychylny. To właśnie wtedy lekarze postawili pierwszą diagnozę – rak piersi. Mimo podjętych prób leczenie, wyniki, które odebrała kilka tygodni temu Sarah, nie były pozytywne. Rak zaatakował inne części ciała. Artystka zawzięcie walczy o swoje zdrowie.

Nie ma łatwego sposobu, aby to powiedzieć i właściwie to nie wydaje się nawet prawdziwe, ale to zrobię. Na początku tego roku zdiagnozowano u mnie raka piersi, a kilka tygodni temu otrzymałam druzgocącą wiadomość, że rak rozprzestrzenił się na inne części mojego ciała. Obecnie przechodzę cotygodniowe sesje chemioterapii i walczę tak mocno, jak tylko potrafię

- dodała Sarah Harding.

Bliscy wspierają artystkę

Sarah Harding mimo nieprzychylnej diagnozy nie poddaje się i walczy. Wokalistka w każdej chwili może liczyć na wsparcie rodziny, bliskich przyjaciół oraz lekarzy. Po opublikowaniu smutnej informacji słowa otuchy dodały artystce także koleżanki z zespołu.

Kocham cię! Zawsze potrafiłeś dokonać cudów, kiedy było to potrzebne! Jestem tu na zawsze i zawsze będę

- skomentowała Nadine Coyle.

Girls Aloud to najsłynniejszy girlsband wszech czasów. Zespół rozpoczął działalność w 2002 roku, a twórczość wokalistek plasowała się na szczytach list przebojów. W skład grupy wchodziły: Nicola Roberts, Cheryl Cole, Kimberly Walsh, Nadine Coyle i Sarah Harding.

Zobacz także:

Basia Kurdej-Szatan bawi się z przyjaciółkami na baby shower. "Było pięknie i magicznie"

Katy Perry urodziła. Orlando Bloom pokazał zdjęcie córeczki i zdradził jej imiona

Czy maseczki w szkołach będą obowiązkowe? Minister Piontkowski wyjaśnia

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości