Gwiazdy

Sandra Dorsz szczerze o romansie z Żabsonem: "Tą odpowiedzią chciałabym odciąć wszystkie plotki na nasz temat!"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Choć nie wygrała 8. edycji programu „Top Model”, plotkarskie serwisy nie przestają skupiać na niej swojej uwagi. W ostatnim czasie wzięły nawet pod lupę jej miłosne życie, a konkretniej relację z Żabsonem. Co w rzeczywistości łączy modelkę i rapera? Tylko u nas Sandra komentuje te doniesienia.

Pod koniec grudnia 2019 roku media spekulowały na temat romansu Sandry Dorsz i Mateusza Zawistowskiego. A wszystko zaczęło się od pewnego spaceru warszawskimi ulicami, na którym zostali przyłapani przez czujnych czytelników plotkarskich portali. Oliwę do ognia dolały również: wiadomość, że razem wybrali się na imprezę (choć według relacji świadków nie dawali po sobie poznać, że coś ich łączy), a także liczne relacje Instagram Stories, zdradzające, że oboje spędzają ze sobą dużo czasu.

I choć spekulacji na temat tej miłości było wiele, zainteresowani nigdy oficjalnie nie potwierdzili lub też nie zaprzeczyli tym informacjom. Aż do teraz. Zapytaliśmy bowiem Sandrę Dorsz, czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie…?

Sandra Dorsz o związku z Żabsonem

Jestem singielką, jak najbardziej. (…) Plotki o Żabsonie to tylko plotki. Mateusz to mój dobry kumpel i to tyle. Tą odpowiedzią chciałabym uciąć wszystkie plotki na nasz temat

- powiedziała.

Dopytaliśmy modelkę również o to, czy aktualnie jest w jej życiu jakiś mężczyzna. Sandra nieśmiało stwierdziła, że pojawił się ktoś, ale niewiele chciałaby na razie zdradzać.

Kogoś tam na horyzoncie mam, ale czy to się uda czy się nie uda, to czas pokaże

- stwierdziła.

Sandra Dorsz pisze piosenki – czy spróbuje swoich sił w branży muzycznej?

Podczas wywiadu 20-latka zdradziła nam także, że jest zakochana w… śpiewaniu. Okazuje się bowiem, że jest to jej pasja. Niestety na tym etapie śpiewa wyłącznie w mieszkaniu, pod prysznicem. Czy wiąże swoją przyszłość z muzyką?

Piszę teksty. To jest taka super sprawa, że ja potrafię po całym dniu pracy, po treningu, przyjść do domu, usiąść i po prostu pisać teksty. (…) Teksty o życiu, o problemach, o tym, co mnie w życiu cieszy. O takich prywatnych sprawach. (…) Jest to rap, hip-hop.”

- powiedziała Sandra.

Jesteście ciekawi, jak brzmią piosenki Sandry Dorsz?

>>> Zobacz także:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości