Gwiazdy

Dawid Woskanian z "Top Model" martwi się o swoją karierę za granicą 

Gwiazdy

Dawid Woskanian z "Top Model" martwi się o swoją karierę za granicą 

Wielki finał 8. edycji „Top Model” za nami. Jakie plany na przyszłość ma zwycięzca  programu? Okazuje się, że ma pewne obawy związane z pracą za granicą, więc na początek będzie się realizował w polskim świecie modelingu w Polsce. 

25 listopada odbył się wielki finał 8. edycji programu „Top Model”. Do ostatecznej rozgrywki stanęli Dawid Woskanian, Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz i Stanisław Obolewicz. Zwyciężył Dawid Woskanian. 20-latek od dzieciństwa cierpi na zespół Tourette’a. Co planuje po programie?

 Chciałbym na początku popracować w Polsce

 - powiedział. 

Dawid wyznał, że ma pewne obawy związane z jego ewentualna karierą z zagranicznymi domami mody:

Za granicą projektanci nie będą mnie znać, więc mogą nie zaufać, że choroba mi nie przeszkodzi 

- dodał.

Choroba Dawida Woskaniana

Dawid zmaga się z zespołem Tourette’a. Jest to wrodzone zaburzenie neurologiczne i charakteryzuje się występowaniem mimowolnych tików. Przez lata nie akceptował swojej choroby. Dawida wciąż jest narażony na niezrozumienie innych, wiele przykrości go spotyka ze strony rówieśników i starszych osób. 

Dawid Woskanian zrobił ogromne wrażenie w programie Top Model. Gdy opowiedział o swojej sytuacji, Kasia Sokołowska i Joanna Krupa nie mogły powstrzymać łez. Marcin Tyszka z kolei postanowił chwycić za aparat i zobaczyć jak chłopak poradzi sobie z chorobą przed obiektywem. Dawid pokazał, że choroba nie stanowi dla niego problemu. Wszyscy byli pod wrażeniem, a znany fotograf chyba po raz pierwszy w programie także uronił łzę!


>>> Zobacz też: 

Historia Dawida Woskaniana 

Dirk Rossmann - milioner, który jeździ kilkuletnim autem, ma stary telefon i nie nosi portfela


Co sądzisz o tym artykule?
84
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
13.12.2019
Gosc
Dawidzie spelnienia marzen Tobie zycze, trzymam kciuki dalej :) , jestes dzielny wspanialy i piekny. Byles najlepszy.