Gwiazdy

Miłość z "Top Model". Rafał Torkowski i Samuela Górska są parą

Gwiazdy

Miłość z "Top Model". Rafał Torkowski i Samuela Górska są parą

Finalista Top Model Rafał Torkowski i Samuela Górska oficjalnie potwierdzili, że są parą. Pojawili się razem na jednym z pokazów mody. - Razem pozowali, mówią, że to coś poważnego - powiedziała Agnieszka Jastrzębska.

Rafał Torkowski brał udział w 8. sezonie Top Model. 27-latek nie dotarł jednak do ścisłego finału. Odpadł w siódmym odcinku, ponieważ według jurorów słabo wypadł podczas sesji zdjęciowej, podczas której uczestnicy programu musieli wcielić się w postacie z bajek. Po odejściu z show Rafał nie wycofał się jednak z modelingu i jest angażowany do sesji zdjęciowych.

Poszczęściło mu się również w życiu osobistym. Od jakiegoś czasu spotyka się bowiem z Samuelą Górską, która brała udział w 4. edycji Top Model. Para pojawiła się ostatnio razem na czerwonym dywanie przed jednym z pokazów mody.

Razem pozowali, mówią, że to coś poważnego

- powiedziała Agnieszka Jastrzębska.

Kim jest Samuela Górska?

Samuela Górska była uczestniczką 4. sezonu Top Model. Nie dotarła jednak do ścisłego finału, ponieważ postanowiła wycofać się program tuż przed pierwszą sesją zdjęciową. Kilka lat temu Samuela spotykała się z aktorem Antkiem Królikowskim. Para nie ukrywała swojego związku i pojawiała się razem na show-biznesowych imprezach. Dziewczyna była również kojarzona z Kubą Wojewódzkim. O ich bliskich relacjach zaczęto plotkować po tym, kiedy dziennikarz opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pozuje z Samuelą. 

Kilka słów o Rafale Torkowskim 

Rafał ukończył Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku. Przez 10 lat był w kadrze narodowej w skoku o tyczce, z powodu kontuzji przerwał treningi i starty w zawodach. Po zakończeniu kariery sportowej nie wiedział, co chce zrobić w życiu. Przypadek sprawił, że miał przyjemność wziąć udział w trójmiejskim pokazie mody. Bardzo mu się spodobało, zaczął interesować się sesjami i pokazami, to natchnęło go wzięcia udziału w programie. Największym zawodowym marzeniem jest praca przed obiektywem, niekoniecznie wybiegi.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

>>> Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
61
18
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
04.02.2020
Kaja
Piękni są