Gwiazdy

Top Model 8: premierowy odcinek już za nami! Kto zachwycił jurorów?

Gwiazdy

Top Model 8: premierowy odcinek już za nami! Kto zachwycił jurorów?

Za nami pierwszy odcinek nowej edycji Top Model 8. W premierowym odcinku Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg oceniali uczestników na castingach. Do udziału w programie zgłosiły się tysiące chętnych. Oto najciekawsi uczestnicy, których poznaliśmy w 1. odcinku "Top Model".

8. sezon "Top Model"

Tej jesieni „Top Model” wyrusza na poszukiwania kolejnej gwiazdy świata mody. Jury stawia na różnorodność i oryginalność, niezależnie od wieku i rozmiaru. Nowością tej edycji jest „złoty bilet”, który pozwala na ominięcie jednego etapu w niełatwych zmaganiach. Program będzie dłuższy o dodatkowe pół godziny.

Pierwszy casting 8. edycji programu Top Model odbył się w Warszawie. Wsparciem dla wszystkich kandydatów okazali się uczestnicy poprzedniej edycji: finalistka Ania Markowska, zwyciężczyni Kasia Szklarczyk oraz Żaklina Ta Dinh i Franciszek Strąkowski, którzy udzielali rad zestresowanym dziewczynom i chłopakom i podnosili ich na duchu. 

Zobacz także: Ciężarna Joanna Krupa cieszy się na nowy sezon „Top Model”

Kto zachwycił jurorów w pierwszym odcinku Top Model 8?

Magda Karwacka ma 21 lat, studiuje dziennikarstwo, ale chciałaby być modelką. Ma fantastyczną figurę, którą zawdzięcza m.in. treningom i nauce w szkole baletowej. 

Sam Marcin Tyszka nie krył tego, że dziewczyna jest wprost idealna. Reszta jury też była na „tak”. 

Denis Chmielewski ma 24 lata, na co dzień mieszka w Holandii, skąd specjalnie przyjechał na casting do "Top Model". Marzy o światowej karierze w branży mody, swoją pewnością siebie zaimponował jurorom. Joanna Krupa na widok przystojnego mężczyzny powiedziała: "Ja się chyba zakochałam!".

Rafał Torkowski ma 27 lat, pochodzi z Gdańska. Przez 10 lat był w kadrze narodowej w skoku o tyczce. Ma na swoim koncie wiele medali. Niestety kontuzja przerwała jego sportową karierę. Był uzależniony od hazardu, ale dzięki rodzinie pokonał nałóg. Udział w "Top Model" chce wykorzystać jako szansę na nowe życie. Do castingu przygotowywał się przez kilka miesięcy. Dawid Woliński docenił jego sylwetkę oraz ciekawą twarz. Michał Piróg przekonał jurorów, że Rafał jest idealnym kandydatem do programu.

Sandra Dorsz zauroczyła jury swoją urodą i osobowością. Ma 18 lat, udział w show TVN był jej wielkim marzeniem. Na castingu Kasia Sokołowska przygotowała dla niej specjalne zadanie. Na wybiegu czuła się jak ryba w wodzie. Ma nadzieję, że udział w "Top Model" pozwoli jej pracować w modelingu. Chce zaimponować swoim rodzicom i siostrze.

Natalia Nienałtowska zgłosiła się do "Top Model" razem ze swoim chłopakiem Michałem SzeremOboje pochodzą z Warszawy, ale na co dzień mieszkają w Sydney. Oboje zawodowo pływają. Zachwycili jurorów swoimi sylwetkami, co oznacza, że zobaczymy ich w dalszym etapie.Marcin Tyszka zrobił im mokrą sesję w basenie, na zdjęciach wyglądali bardzo seksownie. 

Klaudia Chojnacka ma 19 lat, pochodzi z Gdańska. Jest tegoroczną maturzystką. Pracuje jako trener koni, to jej wielka pasja. Wzruszająca historia miłości jej rodziców poruszyła jury. Dziewczyna oczarowała ich także swoją egzotyczną urodą i determinacją. Swobodnie pozowała przed obiektywem Marcina Tyszki.

Przez wejściem na wybieg Vanessy Kułak, chyba nikt się nie spodziewał, że nieco bardziej o okrąglejszych kształtach dziewczyna z długimi doczepianymi rzęsami dostanie szansę o jurorów. Jednak swoją charyzmą i pewnością siebie sprawiła, że nawet sam Marcin Tyszka dał jej szansę i dziewczyna będzie w kolejnym etapie.

Przegapiłeś odcinek? Oglądaj w Player.pl

Ostatni uczestnik, który bez wątpienia zawładnął tym odcinkiem. Dawid Woskanian - chłopak chorujący na zespół Tourette’a. Dopiero po chwili i jury i widzowie mogli zauważyć, że chłopak jest bardzo spięty. Kiedy wyznał swoją historię, Kasia Sokołowska i Joanna Krupa nie mogły powstrzymać łez. Tyszka postanowił chwycić za aparat i zobaczyć jak chłopak poradzi sobie z chorobą przed obiektywem. Wszyscy byli pod wrażeniem, a znany fotograf chyba po raz pierwszy w programie także uronił łzę!


Jak program zmienił życie uczestniczek poprzedniej, siódmej edycji?

W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy uczestniczki poprzedniej edycji: Anię Markowską i Żaklinę Ta Dinh.

Udział w Top Model daje dużą rozpoznawalność. Rzeczywiście mocno ta kariera poszła do przodu po programie, oczywiście cały czas pracujemy. Współpracuję na stałe z dwiema dużymi markami. Zrobiłam reklamy telewizyjne, spełniły się marzenia, ale co dla mnie bardzo ważne, założyłam fundację, część moich dochodów i nie tylko przekazuję fundacji, mam w związku z nią wiele planów.

-zdradziła Ania Markowska, uczestniczka 7. edycji "Top model".

***

Kto powtórzy sukces uczestników poprzednich edycji, podbije wybiegi oraz świat show-biznesu? Jedno jest pewne – na widzów czekać będzie wiele niespodzianek i wzruszeń.

Nagrodą w programie jest sesja okładkowa w magazynie „Glamour”, 100 tysięcy złotych oraz kontrakt z agencją modelek i modeli. Warto więc walczyć o zwycięstwo do samego końca. Wśród gości zaproszonych do programu znajdą się topowe polskie modelki, uznani specjaliści, najlepsi polscy fotografowie, gwiazdy show-biznesu, wśród nich Magdalena Frąckowiak, Anna Jagodzińska, Kasia Struss, Jerzy Owsiak, Maffashion, MMC, Daria Zawiałow, Mariusz Przybylski, Piotr Kraśko z Karoliną Ferenstein–Kraśko.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
79
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0