Gwiazdy

Ramówka TVN. Ciężarna Joanna Krupa cieszy się na nowy sezon „Top Model”

Gwiazdy

Ramówka TVN. Ciężarna Joanna Krupa cieszy się na nowy sezon „Top Model”

Joanna Krupa wkrótce zostanie zostanie mamą. Na konferencji ramówkowej TVN wyglądała przepięknie: kobieco, elegancko i promiennie. Nastrój także jej dopisywał i chętnie opowiadała dziennikarzom o tym, jakie niespodzianki kryje nowy sezon "Top Model"

Gwiazda przyleciała do Polski z Los Angeles, gdzie mieszka na co dzień razem z mężem, Douglasem Nunesem. Tam też przyjdzie na świat pierwsze dziecko pary. Na ramówce można było zobaczyć już naprawdę spory brzuszek Joanny. Krupa wyglądała świetnie. Dopasowana beżowa sukienka przydała jej elegancji, a pozytywna energia, którą emanowała gwiazda była zaraźliwa!

Zobacz także:

Krupa razem z Michałem Pirógiem, Kasią Sokołowską i Marcinem Tyszką promowała na ramówce nowy sezon programu "Top Model". 

Top Model | Sezon 8 | Zwiastun

"Top model" - od 2 września, poniedziałki, 21:30

Tej jesieni „Top Model” wyrusza na poszukiwania kolejnej gwiazdy świata mody. Jury stawia na różnorodność i oryginalność, niezależnie od wieku i rozmiaru. Nowością tej edycji jest „złoty bilet”, który pozwala na ominięcie jednego etapu w niełatwych zmaganiach. Kto powtórzy sukces uczestników poprzednich edycji, podbije wybiegi oraz świat show-biznesu? Jedno jest pewne – na widzów czekać będzie wiele niespodzianek i wzruszeń. Nagrodą w programie jest sesja okładkowa w magazynie „Glamour”, 100 tysięcy złotych oraz kontrakt z agencją modeleki modeli. Warto więc walczyć o zwycięstwo do samego końca.

Zobacz także:

Wśród gości zaproszonych do programu znajdą się topowe polskie modelki, uznani specjaliści, najlepsi polscy fotografowie, gwiazdy show-biznesu, wśród nich Magdalena Frąckowiak, Anna Jagodzińska, Kasia Struss, Jerzy Owsiak, Maffashion, MMC, Daria Zawiałow, Mariusz Przybylski, Piotr Kraśko z Karoliną Ferenstein–Kraśko, Michał Koterski, Natasza Urbańska, Roksana Węgiel, Małgorzata Kożuchowska. Na każdym etapie zmagań uczestników wspierać będzie Michał Piróg.

Co sądzisz o tym artykule?
80
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0