Newsy

Wielkie zmiany w Dzień Dobry TVN. Nowa godzina, nowi prowadzący i nowe studio!

Newsy

Wielkie zmiany w Dzień Dobry TVN. Nowa godzina, nowi prowadzący i nowe studio!

„Dzień Dobry TVN” jesienią wraca z nową dawką energii, w zmienionej porze i po metamorfozie studia! Ważne i ciekawe tematy, inspirujący goście, wciągające reportaże, najistotniejsze wiadomości, rozrywka oraz sprawdzone przepisy kulinarne – zestaw w sam raz na pozytywne rozpoczęcie dnia. Już od 31 sierpnia program będzie emitowany od godziny 7:30.

Nowości w Dzień Dobry TVN

Od nowego sezonu w programie zachodzą zmiany! Do grona prowadzących dołączyli Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Oprócz debiutujących w tej roli dziennikarzy, wydania DDTVN poprowadzą Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik oraz Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

Zmieniamy system prowadzenia programu. Każdy duet będzie prowadził zarówno weekendy, jak i wydania tygodniowe, rotacyjnie. Nie będzie już podziału na weekend/tydzień. Wydłużamy program i zmieniamy godzinę jego startu na 7:30. No i nowa para prowadzących Małgorzata Ohme i Filip Chajzer.

- poinformował podczas ramówki dyrektor programowy Edward Miszczak.

>>>Oto jesienna ramówka TVN 2019! Zobacz nowości

Nowe cykle Dzień Dobry TVN?

Miniony sezon w Dzień Dobry TVN przyniósł wiele nowości, zwłaszcza w postaci unikalnych cykli reporterskich oraz nowych, wyjątkowych twarzy w programie. W roli dziennikarki poszukującej silnych kobiet sprawdziła się Anna Lewandowska, skrojoną na miarę dla DDTVN loterię poprowadził Hubert Urbański, a z autorskimi recenzjami lokali serwujących śniadania pojawiła się Lara Gessler.

Jako najpopularniejszy program śniadaniowy mamy jednak apetyt na więcej! Już od września program zasili solidna dawka nowych propozycji dla widzów.

  • Larę Gessler i Annę Lewandowską zobaczymy w DDTVN znów, chociaż w nieco innych odsłonach.
  • Z Ewą Mierzejewską pokażemy pomysły na odmianę wystroju mieszkania.
  • Z Anią Ibisz i Dawidem Koziołem wybierzemy najciekawsze gadżety z rynku (także eko),
  • Ania Wendzikowska podpowie co zobaczyć w kinie.
  • z Qczajem poradzimy jak ćwiczyć, by zachować zdrowie i sylwetkę.
  •  Wspólnie z Łukaszem Skopem doradzimy jak dbać o ogród!
  • W weekendy w podróżniczej odsłonie powrócą Michał Cessanis i Mikołaj Rej. Michał będzie szukał sposobów na zwiedzanie odległych zakątków świata za niewielkie pieniądze. Mikołaj wyruszy w drogę w poszukiwaniu smaku, na początek do swojej ukochanej Francji.
  • O życiu zwierząt i leśnych tajemnicach opowie Marcin Kostrzyński.
  • Małgorzata Socha w swoim cyklu urządzi widzów na nowo!
Zobacz także:

Za kulisami Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
75
21
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
3
30.11.2019
Magda
Wszystko super. Ale można by też skorzystać z nowych twarzy. Na przykład zauważony wielokrotnie przez Marcina Prokopa przez Małgorzatę Foremniak wspaniały głos w Mam Talent Michaela Allen iluzjonisty Michał Buszczak. Czysty piękny wyraźny głos pełen profesjonalizm inteligencja wykształconym potrafiący radzić sobie ze stresem. Dlaczego by nie spróbować kogoś innego właśnie. Na przykład do prowadzenia mam talent za wspaniałego Szymona Holowanie. Albo jako czwarty juror albo Jeszcze coś nowego. Myślę jako widz że takich osób potrzeba a oglądalność TVN wzrośnie. Super stacji przyda się świeża dobra ,,krew,,. Pozdrawiam serdecznie
23.08.2019
Ziuta
A ja czekam na Marcina z lasu, uwielbiam te jego opowieści, ileż w tym jest pasji i miłości do zwierząt
22.08.2019
M
♥️