Gwiazdy

Ramówka TVN. Izabela Janachowska wraca jesienią z programem „W czym do ślubu?”

Gwiazdy

Ramówka TVN. Izabela Janachowska wraca jesienią z programem „W czym do ślubu?”

„Pokażę wszystkie trendy. To, co modne i odważne” - zapowiedziała Izabela Janachowska podczas czwartkowej konferencji ramówkowej TVN.

W czwartek stacja TVN zaprezentowała swoje propozycje na jesień. Na imprezie jak zawsze nie zabrakło tłumów gwiazd, w tym m.in. Magdy Gessler, Małgorzaty Rozenek-Majdan, Andrzeja Piasecznego z mamą, Mariny Łuczenko-Szczęsnej czy Doroty Szelągowskiej. Na czerwonym dywanie była obecna także Izabela Janachowska, która kilka miesięcy temu po raz pierwszy została mamą

Zapraszam do oglądania "W czym do ślubu". To co dla mnie ważne jak co roku super suknie. Pokazuję wszystkie trendy, pokazuję co modne, co odważne. Piękne metamorfozy i przede wszystkim fajne bohaterki. Fajne dziewczyny się do nas zgłaszają. I zawsze przy wyborze sukni są emocje, bez których ten wybór nie może się obyć.

- mówiła Izabela Janachowska.

Zobacz także: Ramówka TVN. Ciężarna Joanna Krupa cieszy się na nowy sezon „Top Model”

Izabela Janachowska, znawczyni trendów i nowinek ślubnych, pomaga narzeczonym i osobom towarzyszącym wybrać wymarzone kreacje na ten jeden, jedyny dzień. Kreacja ślubna musi być wyjątkowa i olśnić wszystkich. Do przymiarek i przed trudnymi wyborami stają panny młode, ich mamy, narzeczeni, siostry, świadkowe, a nawet przyszłe teściowe. Aby suknia prezentowała się wspaniale nie może zabraknąć makijażu i wspaniałej fryzury.

Co sądzisz o tym artykule?
70
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0