Gwiazdy

Rinke zdradził przepis na swoje popisowe danie. Joanna Przetakiewicz: "Ja jestem podkuchenną dzisiaj"

Gwiazdy

Fot. Tomasz Urbanek/ East News

Miłość Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa kwitnie. Joanna prężnie działa również na Instagramie. I dobrze, dzięki temu coraz więcej kobiet dowiaduje się o inicjatywie projektantki, czyli "Erze Nowych Kobiet". Co Rinke Rooyens serwuje do jedzenia swojej ukochanej, gdy chce jej sprawić przyjemność?

Popisowe danie Rinke Rooyensa

Rinke Rooyens i Joanna Przetakiewicz spotykają się od 2018 roku. Są naprawdę szczęśliwi, co wyraźnie widać w ich mediach społecznościowych. Joanna dzieli się tam ważnymi momentami w życiu, osiągnięciami Ery Nowych Kobiet i wyimkami z życia prywatnego. Jakiś czas temu Joasia pokazała swojego ukochanego w kuchni podczas przygotowywania "gruszki z kwaśnym serem", czyli serem pleśniowym. Fani byli zachwyceni i... poprosili o więcej. Tym razem Joanna i Rinke udostępnili filmik, na którym producent pokazał, jak przyrządza swoje popisowe danie - burgery z wołowiną. Jak jednak zaznaczyła Joanna, opcja wegetariańska tego dania też wchodzi w grę. Zamiast mięsa wystarczy sięgnąć po seitan.

Ja jestem podkuchenną dzisiaj

- powiedziała ze śmiechem Joanna w filmiku, trzymając na rękach drugą asystenkę, pieska Manię.

Może nie jest to najzdrowsze danie? ale za to jakie pyszne! Czekam na Wasze przepisy na BURGERY i koniecznie dajcie znać co dodajecie do środka?

- napisała Joanna pod przepisem. Internauci nie pozostali obojętni.

Ja też chce być asystentką w mojej kuchni! Joasiu, ty szczęściara ⭐️A Mania też hamburgera dostanie? Co za słodycz puchata ?

- czytamy w komentarzach.

Przyznamy, że naszą uwagę zwrócił głównie sposób, w jaki Rinke przygotował masło do hamburgerów. Dodał do niego odrobinę awokado, czosnku i cebuli. Mniam!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna i Rinke spotykają się od 2018 roku. Po raz pierwszy publicznie pokazali się podczas Charytatywnego Balu Dziennikarzy. Oboje mają za sobą małżeństwa i dzieci z poprzednich związków, przez co żyją w patchworkowej rodzinie. Wszyscy jednak świetnie się ze sobą dogadują. A najlepiej sami zainteresowani - we wszystkich wywiadach Joanna i Rinke odnoszą się do siebie z ogromnym uczuciem. Przetakiewicz wcześniej długo związana była z Janem Kulczykiem, zaś Rooyens był dwukrotnie żonaty - z Kayah i Malwiną Wędzikowską.

Era Nowych Kobiet

Przetakiewicz to prawdziwa bizneswoman, która udowadnia kobietom w Polsce, jak wielką mają siłę. Joanna rozpoczęła inicjatywę "Era Nowych Kobiet", której celem jest wspieranie przedstawicielek płci pięknej w budowaniu poczucia własnej wartości, a co za tym idzie – szukaniu szczęścia. Przetakiewicz jest żywym dowodem na to, że wiara we własne siły może przenosić góry.

W ramach "Nowej Ery Kobiet" powstała książka "Nie bałam się o tym rozmawiać".

Posłuchajcie, co Joanna na ten temat zdradziła podczas wizyty w naszym programie:

Zobacz także:

Viola Piekut opublikowała zdjęcia ze ślubu Agnieszki Kaczorowskiej-Peli. Fani są zachwyceni kreacją aktorki

Adam Fidusiewicz nagrywa miłosne wyznania w szczytnym celu. Misja? Pomóc Andrzejowi Strzeleckiemu

Traumatyczne wspomnienie Maryli Rodowicz. Piosenkarka opowiedziała o próbie gwałtu

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości