Gwiazdy

Rafał Maślak spodziewa się drugiego dziecka. Żona mistera ma już spory brzuszek

Gwiazdy

Rafał Maślak w Dzień Dobry TVN
Tomasz Urbanek/East News

Rafał Maślak ma powody do dumy. Rodzina fotomodela już niebawem się powiększy. Gwiazdor ogłosił radosną nowinę w mediach społecznościowych.

Pod koniec lutego Rafał Maślak poleciał razem z żoną i synem do Meksyku. Tam rodzina planuje zostać na dłużej. Towarzyszą im znajomi, wśród nich między innymi Rafał Jonkisz z bratem. Były mister Polski regularnie publikuje w sieci zdjęcia i nagrania z meksykańskich wakacji. W najnowszym wpisie wyjawił, że jego ukochana jest w ciąży.

Rafał Maślak po raz kolejny zostanie tatą

Na ostatnio dodanym przez Rafała Maślaka nagraniu, widzimy go bawiącego się z synem Maksem. W pewnym momencie w kadrze pojawia się jego żona - uwagę zwraca wyraźnie zaokrąglony brzuszek Kamili. Były mister Polski rozwiał wszelkie wątpliwości w podpisie.

Będzie nas więcej... ❤️❤️❤️❤️

Rafał Maślak - życie prywatne

Rafał Maślak związał się z Kamilą Nicpoń w 2015 r. Trzy lata później zakochani powiedzieli sobie sakramentalne "tak". W 2019 r. na świat przyszło ich pierwsze dziecko - syn Maksymilian. Jak na razie fotomodel nie zdradził jeszcze ani płci drugiej pociechy, ani przewidywanego terminu narodzin.

Gratulujemy!

Zobacz wideo: Maślak trenuje Borsuka

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości