Gwiazdy

Rafał Maślak zabierze syna na drugi koniec świata. "Nigdy nie byliśmy razem tak daleko"

Gwiazdy

Rafał Maślak zabierze syna na drugi koniec świata. "Nigdy nie byliśmy razem tak daleko"

Rafał Maślak i jego żona Kamila od niespełna dwóch lat są rodzicami Maksymiliana. W przeciwieństwie do innych gwiazd nie chronią przesadnie wizerunku synka i chętnie pokazują go w mediach społecznościowych. Małżeństwo opowiedziało nam o pierwszych miesiącach życia swojej pociechy, a mały Maksio wirtualnie złożył życzenia swojemu dziadkowi, Tomaszowi. 

Rafał Maślak z żoną o wychowywaniu syna

Świeżo upieczeni rodzice nie kryli radości mówiąc o tym, jak teraz wygląda ich życie. Mały Maksymilian przyszedł na świat pod koniec marca ubiegłego roku i wprowadził do ich domu dużo radości. 

- Nasze życie zmieniło się na lepsze. Nie zamieniłabym tego życia - powiedziała nam Kamila Maślak, żona Rafała. 

- Rozmawialiśmy nawet, że gdyby nie było Maksia, to byśmy się nudzili - dodał Rafał. 

Mister Polski zdradził w rozmowie z Barbarą Pasek, że jego syn uwielbia obecność innych ludzi. Kompletnie nie przeszkadza mu, kiedy rodziców odwiedzają znajomi. 

- Lubi, kiedy dom tętni życiem. Jest bardzo towarzyski, uwielbia jak ludzie przychodzą - podkreślał fotomodel.

Dzień Dziadka na odległość

Rafał i Kamila wyznali, że ich synek nie może liczyć na często kontakt z babcią i dziadkiem. Niestety, rodzice pary mieszkają bardzo daleko od nich. Sytuację dodatkowo komplikuje pandemia koronawirusa. 

- Nasi dziadkowie mieszkają bardzo daleko, moi rodzice 480 km, a Kamili 560. Ale staramy się rozmawiać przez komunikatory - opowiadał Rafał. 

Jak się okazuje, kiedy dojdzie już do spotkania Maksa z dziadkiem Tomkiem, czyli tatą Rafała, to mogą przesiadywać razem godzinami. 

- Bardzo się stara, dużo zajmuje się Maksem i często się z nim bawi i spędza czas - wyznał fotomodel. 

- Motoryzacja to mój konik. A ja mam stary traktor, jak wsadzam na niego wnuczka, to on przepada, może tam siedzieć godzinami - dodał Tomasz Maślak.

Dziadek jest ewidentnie zakochany w swoim wnuku. Co więcej, chłopiec przypomina mu własnego syna z czasów młodości. 

- Jest tak żywiołowy, że Rafał mi się przypomina. On był wszędzie - wspominał tata Rafała. 

Plany Rafała Maślaka i jego rodziny 

Model wraz z żoną i synkiem planują niedługo wyprawę, prawie na drugi koniec świata. Oprócz ekscytacji nie brakuje także stresu, bo będzie to pierwsza tak długa podróż chłopca. 

- Odważyliśmy się na to, żeby polecieć na drugi koniec świat z maluchem pierwszy raz. Chcemy lecieć na Bali - powiedział nam Rafał.

- A nigdy nie byliśmy razem tak daleko. Zobaczymy, jak wysiedzi w samolocie w jednym miejscu - zastanawiała się Kamila. 

Jak Rafał Maślak poznał swoją żonę?

Kamila poznała Rafała zanim ten został Misterem Polski (Rafał zdobył tytuł w 2014 r.). Po raz pierwszy spotkali się na castingu do kalendarza jednego z klubów. Choć Rafał wywarł na Kamili spore wrażenie, wolała trzymać się od niego na dystans. To mu zaimponowało, bo musiał o Kamilę zawalczyć. Wkrótce zabrał ją na pierwszą randkę na obiad i do kina. Zakochani początkowo ukrywali swój związek przed mediami. 

Kamila i Rafał pobrali się w sierpniu 2018 roku. W marcu 2019 na świat przyszedł ich pierworodny syn Maksymilian.

Zobacz też:

Reporter: Barbara Pasek
Co sądzisz o tym artykule?
75
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0