Gwiazdy

Syn Rafała Maślaka odnalazł się w roli starszego brata. "Wziął to na poważnie"

Gwiazdy

Rafał Maślak

Rafał Maślak tydzień temu po raz drugi został tatą. Model podzielił się uroczym nagraniem, na którym pokazał, jak na młodszą siostrę zareagował 2-letni Maksymilian. Fani Rafała nie kryli zachwytu.

Rafał Maślak został tatą

Rafał Maślak zdobył polski show biznes, kiedy w 2014 roku wywalczył tytuł Mistera Polski. Od tego czasu stał się obiektem westchnień tysięcy Polek. On sam zdecydował się na spokojne, rodzinne życie. W 2018 roku ożenił się z Kamilą Nicpoń. Rok później na świat przyszedł ich pierworodny syn Maksymilian. Niedawno para powitała na świecie córeczkę Michalinę. O jej przyjściu na świat szczęśliwy tata poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Nowy członek rodziny, to wyzwanie nie tylko dla rodziców, ale również dla rodzeństwa. Okazuje się jednak, że Maksymilian doskonale odnalazł się w roli starszego brata. Co więcej, przejął nawet część domowych obowiązków.

Na Instagramie Rafała Maślaka pojawiło się urocze nagranie, na którym można zobaczyć jak 2-latek porządkuje mieszkanie rodziców w rytm piosenki z filmu "Footloose". Maksymilian zmywa podłogę, wkłada rzeczy do szafki oraz układa naczynia w zmywarce.

- Gdy twoje dziecko staje się starszym bratem - napisał dumny tata. - Maksio wziął to na poważnie - dodał.

Fani zachwyceni synem Rafała Maślaka

Urocze nagranie natychmiast zdobyło serca fanów, którzy nie powstrzymali się od serdecznych komentarzy. Wśród nich znalazły się także te, pozostawione przez znanych przyjaciół pary.

- Dopiero teraz widać jak on już jest duży - zauważył Rafał Jonkisz. - Patrząc na to jak sobie radzi jako straszy brat i na Michalinę, której dopiero był wielkości - zaznaczył. Na nagraniu widać, że gdy mały Maksymilian pracował w pocie czoła, jego młodsza siostra smacznie spała w ramionach mamy.

Michalina przyszła na świat 12 sierpnia. Model nie mógł towarzyszyć żonie przy porodzie z uwagi na restrykcje związane z pandemią. Jak przyznał na Instagramie, wiadomość o narodzinach córki sprawiła, że rozpłakał się jak dziecko.

Zobacz wideo: Magdalena Stępień ze łzami w oczach wyznaje: Wiele osób skrzywdziło mnie i mojego syna

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości