Gwiazdy

Radosław Majdan pokazał prezent od teściowej. "W tym roku sama sobie wysoko zawiesiła poprzeczkę"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan Boże Narodzenie spędziła w radosnej, rodzinnej atmosferze. W mediach społecznościowych "Perfekcyjna" pochwaliła się wspólnymi zdjęciami oraz prezentami, jakie jej mama podarowała Radosławowi Majdanowi. Coroczna tradycja została spełniona.

Święta u Majdanów

Tegoroczne święta były dla Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana wyjątkowo ważne. Po raz pierwszy przy wigilijnym stole zasiadł nowy członek rodziny, mały Henio. Dumni rodzice wspólnymi zdjęciami pochwalili się w sieci.

Pierwsze Boże Narodzenie Henia #dzidziuśmajdana. Dołączył do grona entuzjastów świąt

- napisał Radosław.

Małgorzata Rozenek-Majdan tuż przed wigilijną kolacją zdążyła jeszcze zwrócić się do swoich obserwatorów. Wszystkim fanom życzyła dużo zdrowia, spokoju oraz miłości.

Teściowa przygotowała prezent dla Radzia

Małgorzata Rozenek-Majdan w sieci postanowiła także zdradzić, co w tym roku teściowa przygotowała dla Radzia oraz wnuków. W mediach społecznościowych opublikowała radosne zdjęcia i opatrzyła je następującym opisem:

- Coroczna tradycja obdarowywania Radzia (przez moją mamę) swetrami świątecznymi, w tym roku została wzbogacona o czapki. Wyglądamy, jak wyglądamy, ale bawiliśmy się świetnie, chociaż #georgiomajdani nie poczuł świątecznego klimatu. Radzio mówi: że teściowa, samej sobie wysoko zawiesiła poprzeczkę. Co będzie w przyszłym roku? - napisała Małgorzata.

Ruszyła fundacja Małgorzaty Rozenek-Majdan:

Zobacz także:

"Czuję się bardzo dobrze. Nie bolało". Pierwsza osoba w Polsce zaszczepiona przeciwko COVID-19

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski się zaręczyli. Pierścionek jest imponujący

Ariadna Gierek - Łapińska nie żyje. "Przez całe dorosłe życie towarzyszyła jej plotka"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości