Gwiazdy

Paulina Holtz jest w trzeciej ciąży? "Dłużej nie da się tego ukryć"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Paulina Holtz podzieliła się z fanami wyjątkowo radosną informacją. Z jej najnowszego wpisu wynika, że gwiazda wkrótce przywita na świecie swoje trzecie dziecko. Zdjęcie z ciążowym brzuszkiem zdradza niemalże wszystko. Jest tylko jedno "ale".

Paulina Holtz zostanie mamą?

Paulinę Holtz kojarzymy głównie z ról w popularnych polskich serialach. Odkąd tylko zaczęła wzbudzać zainteresowanie mediów, trzymała w tajemnicy wydarzenia z życia prywatnego. Jedynym miejscem, w którym możemy dowiedzieć się czegoś więcej o aktorce, są jej social media.

Paulina opublikowała ostatnio zdjęcie, na którym z dumą prezentuje swój ciążowy brzuszek. Gwiazda z przymrużeniem oka porównała go do świątecznej bombki. Zresztą spójrzcie sami:

No dobra, dłużej już chyba nie da się tego ukryć... #Christmasbody osiągnięte, jestem bombką

- czytamy w opisie pod fotką.

Gratulacje. Zdrowia dla mamy i dzidzi

- czytamy w komentarzach fanów.

Paulina Holtz nabrała fanów?

Wszystko wskazuje na to, że wielbiciele gwiazdy pospieszyli się z gratulacjami. My także daliśmy się nabrać. Prawdopodobnie ciążowe krągłości Pauliny są charakteryzacją na potrzeby roli do spektaklu Gabinet , w którym już wkrótce zobaczymy aktorkę (sztuka dostępna będzie na stronie teatru Młyn).

Po głębszym wczytaniu się w komentarz pod "ciążową fotką" Holtz, natrafimy także na uwagę internautki, która ją demaskuje.

To teatralna ciąża, ale mimo wszystko gratuluję

- czytamy.

Paulina Holtz - kto jest jej partnerem?

Paulina Holtz związana jest z operatorem Markiem Nowakowskim. Aktorka wraz z ukochanym nigdy nie zdecydowali się na sakramentalne "tak". Para doczekała się dwóch córek, Antosi i Marcysi. Czy wkrótce na świat przyjdzie ich trzecia pociecha?

Zobacz też:

Paulina Holtz o swoim nastoletnim życiu: "Nie chciałabym wrócić do tego czasu". A jak jest w przypadku Radosława Majdana?

Ekspresowe rozciąganie na krześle z Pauliną Holtz

Ciąża a koronawirus. Czy jest się czego obawiać?

Zobacz wideo: Paulina Holtz i Beata Sadowska o odżywianiu swoich dzieci

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości