Paulina Holtz

  Maja Ostaszewska, Paulina Holtz, Andrzej Chyra, Blanka Lipińska i inne polskie gwiazdy wrzuciły do sieci nagie zdjęcia. Zdziwieni fani szybko dowiedzieli się, że chodzi o akcję #topfreedompl. Jej celem jest zwrócenie uwagi na podwójne standardy i zawstydzanie kobiet.

  Paulina Holtz podczas porannej drogi do pracy wpadła na nietypowy pomysł. Wszystkiemu winna jest zmarznięta kierownica jej samochodu. Fani aktorki błyskawicznie podchwycili jej myśl, podrzucając własne propozycje.

  Paulina Holtz to kobieta wielu talentów. Prócz aktorstwa realizuje się na różnych polach, od jogi po strzelectwo. 2 lata temu zainteresowała się fotografią i, tak jak w przypadku innych pasji, oddała się jej bez reszty. Efektem tego jest wystawa zdjęć "Zwykłe-Niezwykłe czyli portret kobiecy" w której wzięły udział m.in. Eliza Rycembel czy Iza Kuna. Aktorka wraz ze swoją mamą, Joanną Żółkowską gościła w Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała o swoim szerokim wachlarzu zainteresowań i nieustannej potrzebie rozwoju.

  "Czy tylko ja nie ogarniam czasu rano?".

  "Projekt Plaża" w ten weekend zawitał Do Krynicy Morskiej. Olivier Janiak w tym nadmorskim krajobrazie spotkał się z Pauliną Holtz, która opowiedziała o swojej współpracy z aplikacją Storytel. Aktorka przeczytała łącznie ponad 100 książek!

  Paulina Holtz ma za sobą trudne chwile, zmagała się z niezwykle przykrymi dolegliwościami. Aktorkę dopadło zapalenie ucha, będące wyjątkowo bolesną chorobą. To skłoniło ją do refleksji na temat innych przypadłości, z którymi miała do czynienia. Ułożyła je w niezwykłą listę.

  Paulina Holtz na co dzień gra w produkcjach telewizyjnych i na deskach teatralnych. Swoje życie zawodowe dzielnie łączy z byciem mamą dwóch córek. Ponadto udaje jej się znaleźć czas na hobby. A lista jej pasji jest naprawdę imponująca!

  Paulina Holtz podzieliła się z fanami wyjątkowo radosną informacją. Z jej najnowszego wpisu wynika, że gwiazda wkrótce przywita na świecie swoje trzecie dziecko. Zdjęcie z ciążowym brzuszkiem zdradza niemalże wszystko. Jest tylko jedno "ale".

  Dzień Dobry TVN kończy właśnie 15 lat. Jak wygląda świat, gdy obchodzi się 15-te urodziny? O czym się marzy, a czym martwi? Jak bardzo zmieniła się otaczająca nastolatki rzeczywistość? O tym opowiadali w naszym programie aktorka Paulina Holtz, były bramkarz i komentator sportowy Radosław Majdan oraz socjolog Tomasz Sobierajski.

  Święta Bożego Narodzenia za niecały miesiąc. Przed nami wiele obowiązków i wiele wyzwań. Jak przygotować się na święta i nie zwariować? Zapytaliśmy o to naszych gości. Na kanapach Dzień Dobry TVN zasiadły: ekspert ds. zachowań społecznych kobiet Katarzyna Pawlikowska, pisarka Katarzyna Lengren oraz aktorki: Paulina Holtz i Sylwia Gliwa.

  Nowy rok to czas postanowień. Czy gwiazdy z początkiem nowego roku przechodzą na dietę? Jak o kondycję dba Beata Sadowska, Roma Gąsiorowska, która schudła kilkanaście kilogramów, weganka Paulina Holtz i Tomasz Ciachorowski? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Mateusz Hładki zapytał dziś gwiazdy o sesje zdjęciowe, które najbardziej zapadły im w pamięć swoje wspomnienia zdradzili nam: Magda Mołek, Paulina Holtz, Łukasz Jemioł, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Maffashion, Katarzyna Sokołowska, Anna Kuczyńska.

  Paulina Holtz: "Cały czas mi się wydaje, że jak ja czegoś nie zrobię, to już nikt tego nie zrobi, nigdy..., a na pewno nie tak świetnie jak ja". Katarzyna Pawlikowska: "Kiedy dziesięć matek spytano o to, co robią w wolnym czasie, to... osiem nie zrozumiało pytania, a dwie zasnęły podczas jego zadawania". Jak wygląda podział obowiązków w polskich domach i z czego to wynika? O tym, czy matka potrafi znaleźć czas dla siebie, nie czując potem wyrzutów sumienia i jak to się zmienia w ostatnich latach, rozmawialiśmy o tym z Pauliną Holtz i Katarzyną Pawlikowską.

  Brzmi jak "ściema", ale to prawda. Nie chodzi jednak o myślenie o tym, że jest się chudym, a znalezienie kontaktu z własnym ciałem. Na czym dokładnie polega taka medytacja? Z aktorką Pauliną Holtz spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska. Razem postanowiły poćwiczyć jogę.

  Paulina Holtz i Robert Kupisz ze swoich pasji uczynili swój drugi zawód. Czy musieli w związku z tym coś poświęcić? Kiedy jest dobry moment na zmiany? O poszukiwaniu nowych dróg zawodowych powiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  W Internecie zdjęcie nauczycielki w obcisłej sukience wywołało ogromne zamieszanie. Jak dowodzą amerykańskie badania, nauka idzie nam o wiele lepiej, jeżeli uczą nas atrakcyjni fizycznie nauczyciele. Czy może to powodować dekoncentrację uczniów? Jak swoje czasy szkole wspominają nasi dzisiejsi goście? Czy podkochiwali się w swoich nauczycielach? Na kanapie Dzień Dobry TVN zasiedli: aktorka Paulina Holtz oraz muzycy Krzysztof Skiba i Norbi.

  Początki w show-biznesie nie zawsze są łatwe - zanim Nicole Kidman została znaną aktorką była masażystką, a Angelina Jolie pracowała jako mistrz ceremonii pogrzebowych. A jak zaczynały polskie gwiazdy? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki zapytał o to: Roberta Kupisza, Adama Nergala Darkiego, Paulinę Holtz, Karolinę Korwin-Piotrowską, Katarzynę Kolendę-Zaleską, Paulinę Młynarską i Monikę Olejnik.

  Uczestnikom drugiej edycji Małych Gigantów nie brakuje talentu, dzięki któremu w przyszłości mogą zostać gwiazdami. O tym, jak dziecięce marzenia mogą zaprowadzić do wielkiej kariery rozmawialiśmy z gośćmi Dzień Dobry TVN: Natalią Klimas, Pauliną Holtz i Łukaszem Zagrobelnym. Oni wiedzą to najlepiej, ponieważ ich przygoda ze sceną także sięga dziecięcych lat.

  Joga to świetna forma dbania o ciało i duszę. Jej orędowniczkami są: aktorka Paulina Holtz i dyplomowana instruktorka jogi Ewelina Godlewska. Obie panie gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Czy każdy może ćwiczyć jogę? Czy można wykonywać te ćwiczenia, nie zagłębiając się w "filozoficzną otoczkę" jogi?

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: najpiękniejszy i najchudszy dzień w życiu - para, która razem gubi wagę przed ślubem. Następnie: on śpiewa, a ona? Co robiła na planie teledysku siostra Michała Szpaka. W programie także doradzamy - joga według Pauliny Holtz, a doktor Sankowski o tym, jak można poprawić wygląd piersi karmiących mam. Bądźcie z nami o 8.00!

  Coraz więcej dzieci rodzi się w wolnych związkach. Ślub to umowa cywilno-prawna. Można ją zawrzeć przed Bogiem, a można też przed Urzędnikiem Stanu Cywilnego. Czy ślub rodziców jest dla dziecka ważny? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: Paulina Holtz i Anna Nowak - Ibisz. Czy ślub jest ważniejszy dla kobiety, czy dla mężczyzny?

  "Teatr, film, serial, reklama, dubbing, lektorka, śpiewanie. Jestem tylko aktorem. Mam swoją godnośc i stawki, ale tylko aktorskie. Czekam. Jestem chętny. Umiem się oddać pracy. Efekt nie zawsze zależy ode mnie. Spróbujcie" - takie ogłoszenie na jednym z portali społecznościowych zamieścił aktor Andrzej Deskur, którego zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN. Naszym gościem była też aktorka Paulina Holtz.

  Podzielenie się domowymi obowiązkami jeszcze przed narodzinami dziecka może uchronić partnerów - przyszłych rodziców - przed późniejszymi nieporozumieniami i kryzysami. Paulinę Holtz, Sylwię Chutnik, Pawła Poncyljusza i Żorę Koroliova zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN o to, czy taki podział rzeczywiście ma sens. Jak podzielić się domowymi obowiązkami?

  Czy Marina chodzi do wróżki? Co powiedziała pewna wróżka mamie Aleksandry Kwaśniewskiej? Dlaczego Reni Jusis nie wierzy we wróżby? W jakie horoskopy wierzy Agata Kulesza? Jaka wróżba sprawdziła się Mai Sablewskiej? Która gwiazda powiedziała Agnieszce Jastrzębskiej, że dobra wróżba działa jak dobry krem?

  Ilość czy jakość czasu spędzonego z dzieckiem jest najważniejsza? Jak istotne dla rozwoju dziecka są wspólne zabawy i czas z nim spędzony? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorkę Paulinę Holtz oraz psychologa Ewę Klepacką.