Gwiazdy

Otylia Jędrzejczak w drugiej ciąży! Poinformowała o tym fanów

Gwiazdy


Znakomita polska pływaczka Otylia Jędrzejczak poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że ona i jej partner Paweł Przybyła spodziewają się drugiego dziecka. Szczęśliwym przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Otylia Jędrzejczak, mistrzyni olimpijska, dwukrotna mistrzyni świata, pięciokrotna mistrzyni Europy na długim basenie i wielokrotna mistrzyni Polski poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka. Pływaczka zamieściła na Instagramie post, w którym wyznała, że spotkało ją ogromne szczęście, które będzie mogła dzielić z kolejnym maluchem.

>>> Zobacz także:

Otylia Jędrzejczak na sportowej emeryturze

Anita i Adrian odliczają dni do przyjścia Juniora na świat. Zobacz, jak urządzili pokój dla dziecka

Izabela Janachowska urodziła! Pokazała twarz synka!

Kochać to dawać z siebie jak najwięcej każdego dnia. Kochać własne dziecko to uczucie jakie poznałam dwa lata temu i każdego dnia doświadczam jeszcze bardziej :) Czasem zadaje sobie pytanie, czy można kochać bardziej albo inaczej - czy można tę miłość podzielić ❤️albo rozmnożyć ❤️? Każda kartka mojego życia nabiera barw, a już niedługo będę mogła się przekonać, jak to jest dawać siebie jeszcze jednej małej istotce ??‍?‍?❤️ #rodzina #szczescie #mama

Pierwsze dziecko Otylii Jędrzejczak i jej partnera Pawła Przybyły przyszło na świat w kwietniu 2017 roku. Dziewczynka urodziła się w w szpitalu położniczym przy ul. Siemiradzkiego w Krakowie.Rodzice dali jej na imię Marcelina.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości