Gwiazdy

Olivier Janiak wspomina studenckie czasy. "Już wtedy marzyłem o pracy w TV"

Gwiazdy

Olivier Janiak

Olivier Janiak postanowił opowiedzieć o studenckich czasach. Jak się okazuje, dziennikarz pracował wtedy jako barman. Koledzy z dawnych lat przypomnieli mu o tym, że już wtedy podzielił się z nim marzeniem o wielkiej karierze.

Olivier Janiak o czasach studenckich

Dzisiaj jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarzy. Prowadzi popularne programy, takie jak "Co za tydzień?", czy ostatni telewizyjny hit "Power Couple". Sukces tego drugiego spowodował, że Olivier Janiak powrócił wspomnieniami do studenckich czasów.

Wrocław dla mnie to sentymentalne miasto, spędziłem w nim kilka pięknych lat życia, 93-99, strach się bać tych wspomnień i liczb. Tam się relacji, bycia z ludźmi i dla ludzi uczyłem, otwartości, uśmiechu, wiary w siebie. Przy okazji pozdrawiam znajomych ze studiów, z drużyny uniwersyteckiej w siatkówce i z innych "klubów" już mniej sportowych, gdzie od 2 roku studiów zacząłem treningi jako barman, wszystkich klientów kultowego Radio Baru, i mnóstwo, mnóstwo osób, które dano mi było poznać i pozostać w przyjaźni po dziś

- zaczął opowieść.

To wtedy również w głowie młodego chłopaka rozwijały się marzenia. - Koledzy z uniwersytetu przypomnieli mi, że już wtedy marzyłem o pracy w TV, że chciałem prowadzić teleturniej, nie pamiętam tego, ale po dwudziestu kilku latach się udało, moderować teleturniej z prawdziwego zdarzenia na planie @powercouple.tvn , już w sobotę mój pierwszy raz – opowiedział dziennikarz.

Olivier Janiak o "Power Couple"

Olivier Janiak opowiadając o spełnionym marzeniu zapowiedział także najnowszy odcinek programu "Power Couple".

- Każda z konkurencji w programie jest inna, szalona, zaskakująca, nowa, tak też będzie i jutro. W sobotę o 20.00 prawdziwy teleturniej. Najpierw każdy uczestnik osobno wypełni test, odpowie na kilkadziesiąt pytań, potem wyniki zostaną usystematyzowane, a już na planie będą musieli odpowiedzieć na nie raz jeszcze, ale nie tak jak myślą sami, ale będą musieli przewidzieć, jak myśleli inni, jak odpowiedziała większość uczestników na teście. A ponieważ to zadanie dla par to muszą nie tylko umieć odpowiedzieć jak większość, ale i zgodnie, tak samo w parze. Dużo zaskakujących elementów się szykuje. Będą powody do uśmiechu – napisał.

"Power Couple" - gdzie oglądać?

Premiera 6. odcinka "Power Couple" w sobotę, 24.04.2021 roku o godz. 20:00 w TVN. Program "Power Couple" obejrzysz w serwisie VOD player.pl. Zobacz zwiastun:

Zobacz też:

Ich piosenki zna cały świat. Wokalistka Evanescence o trudnych początkach kariery. "To było wyczerpujące"

Kilka nominacji, żadnego Oscara. Które wielkie nazwiska nigdy nie zostały nagrodzone przez Akademię Filmową?

Adam Fidusiewicz żegna się z "Na Wspólnej". Skąd ta decyzja? "Zadzwonili do mnie zza oceanu i poprosili o współpracę"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości