Gwiazdy

Olga Kalicka zwichnęła nogę tuż przed spektaklem. Pomogła jej przyjaciółka

Gwiazdy

Michal Wargin/East News

Olga Kalicka zwichnęła kostkę w dniu premiery teatralnej. To był wielki dzień dla aktorki, bo w sztuce "Umrzeć ze śmiechu" wciela się w główną postać. Sytuacja była trudna, ale z ratunkiem ruszyła przyjaciółka, Misheel Jargalsaikhan.

Olga Kalicka zwichnęła nogę przed spektaklem

Olga Kalicka miała przed sobą premierowy spektakl "Umrzeć ze śmiechu", jednak tuż przed wejściem na scenę zdarzył się mały wypadek. W drodze do Teatru Kwadrat aktorka zwichnęła nogę.

- Dziś odbył się pierwszy spektakl "Umrzeć ze śmiechu" z publicznością. Tuż przed zwichnęłam sobie kostkę. Dobrze, że na spektakl zaprosiłam moją przyjaciółkę Misheel Jargalsaikhan, która na spotkania ze mną nosi w torbie igły do akupunktury! Tego nie wiecie, ale Misheel jest absolutnym ekspertem w tej dziedzinie - napisała Olga Kalicka na Instagramie.

Noga zaczęła puchnąć, ale po masażach i akupunkturze, aktorka zagrała cały spektakl, a po nim, ona i jej koledzy, dostali owacje na stojąco.

Akupunktura - terapia igłami

Akupunktura to metoda terapii różnych schorzeń, do której wykorzystuje się specjalne igły. Nakłuwa się tzw. aktywne punkty na ciele. Można również podgrzewać igły czy manipulować nimi. Skuteczność zależy od doboru właściwych punktów, od samego zabiegu, który musi zostać przeprowadzony prawidłowo i poprzedzony szczegółowym wywiadem na temat stanu pacjenta. Wcześniej trzeba też przeprowadzić diagnostykę kliniczną.

Przeciwskazaniami do wykonania takiego zabiegu są m.in. hemofilia, wiek niemowlęcy, zespół ostrego brzucha, wyniszczenie organizmu, choroby układu oddechowego czy czynna gruźlica.

Zobacz także:

Powikłania po szczepionkach Pfizera i Moderny. Dotyczą serca i występują przede wszystkim u jednej grupy osób

Planujesz dłuższe życie? Więcej się ruszaj

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaprezentowała się w wyjątkowej odsłonie. "Jak Olivia Newton-John"

Zobacz wideo: Olga Kalicka – mama na dwóch etatach

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości