Gwiazdy

Olga Frycz ma nową fryzurę. Córka nie szczędziła jej komplementów

Gwiazdy

Olga Frycz, studio Dzień Dobry TVN

Olga Frycz zaskoczyła fanów nową, zupełnie odmienioną fryzurą. Gwiazda zdradziła, że jej 2,5-letnia córka Helena jest zachwycona mamą w jaśniejszym kolorze włosów. Komplementów nie szczędziły też znane koleżanki aktorki. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Olga Frycz w nowej fryzurze

Gwiazdy uwielbiają media społecznościowe, a w szczególności Instagram. Do tego grona z pewnością zalicza się Olga Frycz. Aktorka prowadzi aż dwa profile - jeden z nich jest w całości poświęcony macierzyństwu. Łącznie obserwuje ją ponad 400 tysięcy osób. Ostatnio Frycz pochwaliła się w sieci efektem wizyty u fryzjera. Zaszalała.

Od dłuższego czasu aktorka nieszczególnie eksperymentowała z fryzurami, toteż fani zdążyli się przyzwyczaić do jej długich blond włosów. Jak widać, wraz z nowym rokiem aktorka zdecydowała się jednak na metamorfozę. Nie tylko rozjaśniła fryzurę, ale też diametralnie ją skróciła.

- Mamusiu, wyglądas psepięknie, jak stąd na koniec świata i jesce dalej - powiedziała do mnie moja córeczka kilka dni temu. To był miły komplement, muszę przyznać - dopisała Olga Frycz obok zdjęcia.

Olga Frycz zachwyciła metamorfozą

Nie tylko córka Olgi Frycz jest zdania, że aktorce pasuje nowa fryzura. W komentarzach pod zdjęciem z miejsca pojawiły się miłe słowa i komplementy. Głos zabrały nie tylko fanki, ale również sławne koleżanki gwiazdy.

- Zgadzam się z Helenką - napisała Lara Gessler.

- Oeeeezuuuu ta jaka ładna - dodała od siebie Natalia Klimas.

Trzeba przyznać, że metamorfoza Olgi Frycz jest wyjątkowo udana. A jak wam się podoba? Podzielacie zdanie małej Heleny i obserwatorek Olgi Frycz?

Siostry Bohosiewicz, Olga Frycz i ich wielkie, hiszpańskie wakacje

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości