Gwiazdy

Co łączy Magdalenę Boczarską z profilerką behawioralną? Odpowiedź jest prosta

Gwiazdy

Serial "Żywioły Saszy - Ogień" podbił serca widzów Playera, a już 6 kwietnia wystartuje na antenie TVN. Z tej okazji do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Magdalenę Boczarską, która wciela się w główną postać - Saszę Załuską, a także profilerkę behawioralną - Natalię Hofman. Czego możemy spodziewać się po nowej produkcji i na czym polega zawód profilera policyjnego?

"Żywioły Saszy – Ogień" na antenie TVN

"Żywioły Saszy - Ogień" to produkcja Player Original, której scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści "Lampiony" autorstwa Katarzyny Bondy. Przez siedem odcinków widzowie będą podążać za zagadką kryminalną, w której centrum znajdzie się główna bohaterka – Sasza Załuska.

- Ten serial ma kilka dobrych przesłanek, które powinny mocno zaintrygować i sprawić, że z odcinka na odcinek widzowie będą chcieli związać się z Saszą i tym serialem - zapowiedziała Magdalena Boczarska i dodała, że postać, którą gra pociąga ją, ponieważ nie jest to zwykła kobieta-policjantka czy policyjny psycholog.

Jak Magdalena Boczarska przygotowywała się do roli Saszy Załuskiej?

- Jednym z moich zadań, które służyły przygotowaniu do roli były spotkania z prawdziwymi profilerami. Miałam też spotkanie z byłą agentką, która pracowała w policji. Dała mi kilka takich uwag, które rzeczywiście przy pracy nad tym serialem trudno byłoby pominąć. To jest bardzo specyficzna praca, a moja bohaterka oprócz tego, że jest świetnym i wybitnym psychologiem policyjnym, to skrywa bardzo dużą tajemnicę o swojej przeszłości – mówiła aktorka.

Profiler policyjny - kulisy pracy

Z zapowiedzi wiemy, że Sasza jest bardzo skuteczna w swoich działaniach. Zapytaliśmy więc prawdziwą profilerkę, czy podobnie jak serialowa postać, ona również wszystko analizuje.

- Myślę, że tak, bo wiedza, jaką zdobywamy przez całe życie, w pewnym sensie staje się częścią nas. Często mówię o tym, że trzeba rozdzielać życie prywatne od zawodowego, ale prawda jest taka, że wiele rzeczy się widzi, słyszy i myślę, że więcej analizujemy na co dzień - tłumaczyła Natalia Hofman, profilerka behawioralna, ekspertka z zakresu odczytywania mowy ciała, mikroekspresji i emocji, po czym przeanalizowała naszych prowadzących. Jak ich oceniła? Zobacz materiał wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podkreśla: "Nie chcę udawać poważnej babki z Pabianic". Co na to Karol?

Aktorka z "Na Wspólnej" debiutuje jako piosenkarka. "Zapraszam do otchłani bez powrotu"

Współcześni szeryfowie walczą o bezpieczeństwo na drodze. "Naszym celem jest edukowanie kierowców"

Autor: Dominika Czerniszewska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości