Rozrywka

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podkreśla: "Nie chcę udawać poważnej babki z Pabianic". Co na to Karol?

Ślub od pierwszego wejrzenia

TVN7

Rozrywka

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podkreśla: "Nie chcę udawać poważnej babki z Pabianic". Co na to Karol?

Ślub od pierwszego wejrzenia

TVN7

Niemal od początku 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Iga Śmiechowicz wzbudza największe emocje u widzów. Podczas wesela panna młoda przyznała, że chce być sobą i nie zamierza nikogo udawać przed swoim mężem.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" – Iga i Karol na weselu

Wielu widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5" zauważyło, że Iga na swoim ślubie była bardzo pobudzona. Chętnie się odzywała i żartowała, próbując rozluźnić Karola, który został jej mężem. - Ja umiem być poważna, umiem być taka. Ale dzisiaj w ogóle tak czuję, że chcę być po prostu sobą. Nie chcę udawać poważnej babki z Pabianic, bo dzisiaj kompletnie nie czuję, że taka powinnam być – podkreśliła panna młoda.

W czasie wesela Iga zaczęła jednak korzystać z małżeńskich przywilejów i zwróciła uwagę swojemu świeżo upieczonemu mężowi, aby nie pił zbyt dużo alkoholu. Później wyjaśniła, skąd wzięło się jej przewrażliwienie na ten temat.

- Mówiłam ekspertom, że chciałabym mieć kogoś, przy kim czułabym się bezpiecznie. Dla mnie to jest ważne, bo miałam przypadki, gdzie zbierałam moich partnerów z ulicy. Ja tego nie chcę – powiedziała Iga i dodała: - To nie jest tak, że ja komuś zabraniam picia alkoholu, ale dla mnie poczucie bezpieczeństwa jest ważne. Przyznam, że dzisiaj zachowałam się jak stara zrzęda i tego mojego męża trochę hamowałam.

Z kolei Karol stwierdził, że on i Iga to dwa różne światy, ale jest szansa, że znajdą w nich coś wspólnego. - Te dwa światy muszą stworzyć jedność i to jest chyba to, co wyjdzie później - zauważył. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" – noc poślubna

Po weselu Iga i Karol udali się do średniowiecznego zamku, w którym spędzą noc poślubną i kilka kolejnych dni. – Musisz mi pomóc, bo ja nie rozepnę tej kiecki – poprosiła męża Iga. Szybko zauważyła, że Karolowi dobrze idzie zdejmowanie z niej ubrania.

Czy między Igą a Karolem pojawi się nić sympatii i będą w stanie stworzyć rodzinę? Przekonamy się już wkrótce.

Zobacz wideo: Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 5 | Odcinek 6 | Zwiastun

TVN7/x-news

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
55
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0