Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia" połączył nieznajomych. Które pary przetrwały próbę czasu, a które nie miały tyle szczęścia?

Ślub od pierwszego wejrzenia

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia" połączył nieznajomych. Które pary przetrwały próbę czasu, a które nie miały tyle szczęścia?

Ślub od pierwszego wejrzenia

Dzień Dobry TVN

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który od początku wzbudzał sporo emocji nie tylko wśród uczestników, ale także widzów. Eksperyment, który miał na celu pomoc w odnalezieniu drugiej połówki, w wielu przypadkach zdał egzamin, a bohaterowie show odnaleźli swoje bratnie dusze. Komu się udało?

Ślub od pierwszego wejrzenia – szansa na miłość

Miłość nie zna granic, czasami jednak ciężką ją odnaleźć. Spragnieni ciepła, bliskości i poczucia bezpieczeństwa zaczynamy wnikliwie poszukiwać naszej drugiej połówki. Zadanie to wielu singlom pomógł rozwiązać program "Ślub od pierwszego wejrzenia". Show oparte na eksperymencie społecznym po raz pierwszy wyemitowane zostało w Polsce w roku 2016 i doczekało się już czterech edycji. Na czym polega? Antropolog, seksuolog i psycholog na postawie testów dobierają do siebie zupełnie obce osoby, które następnie składają sobie przysięgę w Urzędzie Stanu Cywilnego. Nie obyło się oczywiście bez konfliktów, rozstań czy powrotów, ale taka właśnie jest miłość - nieobliczalna.

W każdym sezonie widzowie poznawali trzy pary, które miały szansę stworzyć małżeństwo i prawdziwy, kochający dom. Kto podjął się tego wyzwania i postawił wytrwać obietnicy "nie opuszczę cię aż do śmierci"?

Niestety w pierwszej edycji żadna z par nie zdecydowała się pozostać w związki małżeńskim. Zarówno Natalia i Jacek, Ewa i Darek jak i Magda i Krystian postanowili się rozstać. Mimo wszystko nie żałują decyzji o wzięciu udziału w eksperymencie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Które pary są nadal razem?

W drugiej edycji programu swoje bratnie dusze odnaleźli Paulina Brzoza i Krzysztof Zrobek. Para mimo ciężkich początków i wielu kłótni zdecydowała się na pozostanie w małżeństwie. Przypominamy, że jeszcze przed ślubem, gdy Paulina przybyła do Urzędu Stanu Cywilnego powiedziała:

- Gdyby tam była jakaś zapadnia z guzikiem, to ja bym bez wątpienia nacisnęła ten guzik, żeby się zapaść pod ziemię i stamtąd zniknąć. Gdyby nie to, że miałam za plecami swoich znajomych i rodzinę... Uciekłabym.

Obecnie para tworzy szczęśliwą rodzinę, a owocem ich miłości jest synek.

W trzecim sezonie w 2018 roku miłość zapukała do serc Anity Szydłowskiej i Adriana Szymaniaka. Małżonkowie bardzo szybko przypadli sobie do gustu i postanowili pozostać w związku. Jak w każdym związku wystąpiły wzloty i upadki. Para przyznała podczas wizyty w naszym programie, że korzystała z pomocy specjalisty.

Punktami zapalnymi w codzienności były małe rzeczy. Wystarczyło na dobrą sprawę nieposkładane ubranie, niewłożone do szafy czy np. niezgodność w planach, spóźnienia. To się nawarstwiało

- opowiadali. 

Wszelkie trudności zostały zażegnane, a Anita i Adrian doczekali się dwójki dzieci Jasia i Blanki.


Rok później w czwartej odsłonie programu połączyły się losy Agnieszki Łyczakowskiej i Wojtka Janika. Partnerzy pragnący miłości i trwałego związku zdecydowali się na wspólne mieszkanie. Agnieszka spakowała swój dobytek i ruszyła do Krakowa, gdzie do tej pory mieszkał jej mąż. W tym roku małżeństwo świętowało drugą rocznicę

- Jak oglądam zdjęcia, filmiki, takie wspomnienia zza kulis, to mam łzy w oczach i za każdym razem mówię Wojtkowi, że jak bym miała cofnąć czas, to bym chciała cofnąć czas, żeby jeszcze raz przeżyć ten moment – mówiła para podczas wizyty w Dzień Dobry TVN.

Na kontynuowanie małżeństwa zdecydowała się także Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta. Para doczekała się nawet syna. Niestety pod koniec zeszłego roku potwierdziły się obawy fanów. Para postanowiła zakończyć małżeństwo zawarte w obecności kamer. Wszystko wskazuje na to, że mimo rozstania rodzice małego Franka pozostają w dobrych relacjach.

5. edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" ruszyła na dobre. Podczas ceremonii poznaliśmy trzy nowe pary: Iga i Karol, Iza i Kamil oraz Laura i Maciej. Czy uda się im stworzyć udane związki małżeńskie?

Zobacz także:

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Uczestniczki wybierają suknie ślubne, a panowie stawiają czoła problemom

Anita Szydłowska wspomina "Ślub od pierwszego wejrzenia", który zmienił jej życie. Co radzi uczestnikom kolejnej edycji programu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Znamy datę premiery 5. sezonu

Co sądzisz o tym artykule?
79
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0