Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia" połączył nieznajomych. Które pary przetrwały próbę czasu, a które nie miały tyle szczęścia?

Ślub od pierwszego wejrzenia

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia" połączył nieznajomych. Które pary przetrwały próbę czasu, a które nie miały tyle szczęścia?

Ślub od pierwszego wejrzenia

Dzień Dobry TVN

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który od początku wzbudzał sporo emocji nie tylko wśród uczestników, ale także widzów. Eksperyment, który miał na celu pomoc w odnalezieniu drugiej połówki, w wielu przypadkach zdał egzamin, a bohaterowie show odnaleźli swoje bratnie dusze. Komu się udało?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" – szansa na miłość

Miłość nie zna granic, czasami jednak ciężką ją odnaleźć. Spragnieni ciepła, bliskości i poczucia bezpieczeństwa zaczynamy wnikliwie poszukiwać naszej drugiej połówki. Zadanie to wielu singlom pomógł rozwiązać program "Ślub od pierwszego wejrzenia". Show oparty na eksperymencie społecznym po raz pierwszy wyemitowany został w Polsce w roku 2016 i doczekał się już pięciu edycji. Na czym polega? Antropolog, seksuolog i psycholog na postawie testów dobierają do siebie zupełnie obce osoby, które następnie składają sobie przysięgę w Urzędzie Stanu Cywilnego. Nie obyło się oczywiście bez konfliktów, rozstań czy powrotów, ale taka właśnie jest miłość - nieobliczalna.

W każdym sezonie widzowie poznawali trzy pary, które miały szansę stworzyć małżeństwo i prawdziwy, kochający dom. Kto podjął się tego wyzwania i postawił wytrwać obietnicy "nie opuszczę cię aż do śmierci"?

Niestety w pierwszej edycji żadna z par nie zdecydowała się pozostać w związki małżeńskim. Zarówno Natalia i Jacek, Ewa i Darek, jak i Magda i Krystian postanowili się rozstać. Mimo wszystko nie żałują decyzji o wzięciu udziału w eksperymencie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Które pary są nadal razem?

W drugiej edycji programu swoje bratnie dusze odnaleźli Paulina Brzoza i Krzysztof Zrobek. Para mimo ciężkich początków i wielu kłótni zdecydowała się na pozostanie w małżeństwie. Przypominamy, że jeszcze przed ślubem, gdy Paulina przybyła do Urzędu Stanu Cywilnego powiedziała:

- Gdyby tam była jakaś zapadnia z guzikiem, to ja bym bez wątpienia nacisnęła ten guzik, żeby się zapaść pod ziemię i stamtąd zniknąć. Gdyby nie to, że miałam za plecami swoich znajomych i rodzinę... Uciekłabym.

Niedawno para powitała na świecie synka.

Dzień Dobry TVN/x-news

W trzecim sezonie w 2018 roku miłość zapukała do serc Anity Szydłowskiej i Adriana Szymaniaka. Małżonkowie bardzo szybko przypadli sobie do gustu i postanowili pozostać w związku. Jak w każdym związku wystąpiły wzloty i upadki. Para przyznała podczas wizyty w naszym programie, że korzystała z pomocy specjalisty.

Punktami zapalnymi w codzienności były małe rzeczy. Wystarczyło na dobrą sprawę nieposkładane ubranie, niewłożone do szafy czy np. niezgodność w planach, spóźnienia. To się nawarstwiało

- opowiadali. 

Wszelkie trudności zostały zażegnane, a Anita i Adrian doczekali się dwójki dzieci Jasia i Blanki.

Rok później w czwartej odsłonie programu połączyły się losy Agnieszki Łyczakowskiej i Wojtka Janika. Partnerzy pragnący miłości i trwałego związku zdecydowali się na wspólne mieszkanie. Agnieszka spakowała swój dobytek i ruszyła do Krakowa, gdzie do tej pory mieszkał jej mąż. W tym roku małżeństwo świętowało drugą rocznicę

- Jak oglądam zdjęcia, filmiki, takie wspomnienia zza kulis, to mam łzy w oczach i za każdym razem mówię Wojtkowi, że jak bym miała cofnąć czas, to bym chciała cofnąć czas, żeby jeszcze raz przeżyć ten moment – mówiła para podczas wizyty w Dzień Dobry TVN.

Teraz Agnieszka i Wojtek spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

Na kontynuowanie małżeństwa zdecydowała się także Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta. Para doczekała się nawet syna. Niestety pod koniec 2020 roku potwierdziły się obawy fanów. Para postanowiła zakończyć małżeństwo zawarte w obecności kamer. Wszystko wskazuje na to, że mimo rozstania rodzice małego Franka pozostają w dobrych relacjach.

5. edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" dobiega końca. Eksperci skrzyżowali drogi trzech nowych par: Igi i Karola, Izy i Kamila oraz Laury i Macieja. Tylko jedna z nich do dzisiaj tworzy relację - są to Iza i Kamil

- Kamil jest zupełnym przeciwieństwem mężczyzny, którego lubię. Ja tak samo, jestem przeciwieństwem kobiety (w typie Kamila - przyp. red.) - powiedziała Iza w Dzień Dobry TVN. - Razem stwierdziliśmy, że nie chodzi o wygląd, tylko cechy charakteru, wnętrze człowieka, wartości, które wyznaje i to tak naprawdę dominuje. 

Co ciekawe, z tej edycji powstał też drugi związek - Laura związała się z Karolem. - Chcemy się cieszyć sobą z dala od medialnego szumu - powiedział Karol w rozmowie z dziendobry.tvn.pl. Wygląda na to, że ich relacja się rozwija. Trzymamy kciuki!

Zobacz także:

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaprezentowała się w wyjątkowej odsłonie. "Jak Olivia Newton-John"

Anita Szydłowska wspomina "Ślub od pierwszego wejrzenia", który zmienił jej życie. Co radzi uczestnikom kolejnej edycji programu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Co o programie sądzą uczestnicy poprzednich edycji? "Zaskoczył mnie nieoczywisty dobór par"

Co sądzisz o tym artykule?
83
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0