Gwiazdy

"Hotel Paradise 3". Krystian i Basia komentują swoje rozstanie w programie. Jak wyglądają ich relacje?

Hotel Paradise 3

TVN7

Gwiazdy

"Hotel Paradise 3". Krystian i Basia komentują swoje rozstanie w programie. Jak wyglądają ich relacje?

Hotel Paradise 3

TVN7

Po tym, jak Basia odeszła z "Hotelu Paradise", emocje widzów programu sięgnęły zenitu. Odcinek z Rajskim Rozdaniem skomentowała sama zainteresowana podczas relacji live z Krystianem na Instagramie. Co powiedzieli?

"Hotel Paradise 3" - Basia Pędlowska i Krystian Ferretti komentują rozstanie

Kiedy Luiza w "Hotelu Paradise 3" postanowiła wykorzystać swój immunitet, aby rozbić związek Basi i Krystiana, widzowie nie ukrywali swojej złości, ponieważ ich ulubiona para musiała się rozstać.

Program nagrywany był z wyprzedzeniem, a uczestnicy wrócili już do Polski, dlatego Basia i Krystian zorganizowali relację live na Instagramie, aby opowiedzieć o tym, jakie emocje towarzyszą im przy okazji emisji odcinka z szokującym Rajskim Rozdaniem. Basia stwierdziła, że cieszy się, że Krystian pokazał prawdziwe emocje, które w nim siedziały.

Wielu fanów Basi i Krystiana jest ciekawych, czy po powrocie do Polski wciąż są parą, ale są też i tacy, którzy uważają, że związek uczestników "Hotelu Paradise 3" nie przetrwał ze względu na dużą odległość, jaka dzieli ich miejscowości.

- Wiele osób myśli, że skoro nie widujemy się na co dzień, mieszkamy w różnych miastach, to nasze relacje są gorsze. (…) Nawet nie wiecie, jak to jest ciężko kryć się z wieloma rzeczami – zauważył Krystian.

- To, że mieszkamy w innych miejscowościach nic nie oznacza – dodała Basia. Oboje wytłumaczyli też, że nie mogą niczego zdradzić przed końcem programu, bo tak umówili się z produkcją "Hotelu Paradise 3".

"Hotel Paradise 3" – jakie relacje Basia i Krystian mają z Luizą?

Podczas emisji odcinka z Rajskim Rozdaniem Krystian był z Luizą, a widzowie "Hotelu Paradise 3" mieli mu to za złe. Uważają, że powinien być wtedy z Basią. - Mieszkam 10 minut od Luizy, do Basi musiałbym jechać 4,5 godziny i wrócić dzisiaj z powrotem do Warszawy. (…) Poza tym, wydaje mi się, że Luiza zasługiwała na większe wsparcie, bo to, co się na nią wylało to jest szok – stwierdził Krystian.

- Z Basią mamy codziennie kontakt, tak, jak z większością osób z "Hotelu". (…) Mamy w sobie wsparcie. Tylko my możemy siebie zrozumieć i ocenić – podkreślił uczestnik reality show TVN7. Na koniec zapowiedział, że związków w programie będzie więcej niż do tej pory, a nowa uczestniczka, którą wkrótce poznają widzowie, bardzo pomoże mu zrealizować plan, jaki wymyślił po odejściu Basi.

Zobacz wideo: Hotel Paradise | Sezon 3 | Odcinki 21-24 | Zwiastun

TVN7/x-news

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
94
22
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0