Gwiazdy

Aktorka z "Na Wspólnej" debiutuje jako piosenkarka. "Zapraszam do otchłani bez powrotu"

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Aktorka z "Na Wspólnej" debiutuje jako piosenkarka. "Zapraszam do otchłani bez powrotu"

Dzień Dobry TVN

Znasz ją doskonale z "Na Wspólnej", pamiętasz z czasów "Niani". Czy od teraz będziemy kojarzyć ją także z dobrą muzyką? Aktorka Julia Chatys ma 25 lat i wciąż pnie się po szczeblach kariery. Właśnie odbyła się premiera jej debiutanckiego singla "Enigma". 

Julia Chatys - aktorka i piosenkarka w jednym

O początkach jej kariery pisaliśmy Wam już w tym artykule. Julia Chatys zaczynała przygodę z aktorstwem jako dziecko. Zresztą, od zawsze miała upodobania artystyczne - tańczyła, śpiewała, lubiła się przebierać. "Niania" okazała się być dla dziewczynki przepustką do świata branży kreatywnej. Dziś już jako dorosła kobieta zachwyca nas swoim talentem, nie tylko aktorskim, ale też muzycznym. 

W Internecie właśnie ukazał się teledysk do "Enigmy" - debiutanckiego singla Julii. Nie jest to jednak pierwszy raz, kiedy gwiazda przedstawia nam się jako wokalistka. Gościnnie wystąpiła na płycie "Reset" Sebastiana Fabijańskiego, nagrała też płytę "Brak". Jaka jest jej muzyka?  


"Enigma" - debiutancki singiel Julii Chatys

W Dzień Dobry TVN mieliśmy okazję usłyszeć śpiewającą Julię Chatys na żywo - udało jej się nawet porwać do tańca Filipa Chajzera. Jednak - uwaga - muzyka 25-latki wcale nie jest taka skoczna, lekka i radosna. Cechuje ją głębia mroku, złożoność, tajemniczość, może nawet groza. Jak sama mówi o swojej twórczości: 

Enigma to pierwszy singiel z debiutanckiego albumu "Brak". Jak sama nazwa wskazuje, jest utworem nie do końca określonym. To przestrzeń bólu, cierpienia, ale także radości i akceptacji duchowej i metafizycznej rzeczywistości. Zapraszam do otchłani bez powrotu. 

W podobnym stylu utrzymany jest cały album. - "Brak" to stworzenie powstałe na skutek serii zdarzeń, które były dla mnie wskazówką do tworzenia. Oczywiście zrozumiałam to dopiero w trakcie procesu powstawania mojego pierwszego dziecka (bo tak nazywam swoją płytę). To co mnie otaczało, otacza stało się elementem historii każdego z tych utworów - wyznaje Julia. - Przesiąknięte bólem, nieporozumieniem, szczęściem, cierpieniem i przymusową akceptacją wydarzenia wykrystalizowały 13 bardzo różnych kawałków - dodaje.

Zaciekawiła Cię twórczość Julii? Tutaj możesz obejrzeć teledysk do "Enigmy". Jesteśmy bardzo ciekawi, czy Ci się spodoba.

Zobacz wideo: Julia Chatys w piosence "Enigma"

Zobacz też: 

Legendarny chorwacki zespół przygotował wyjątkową wersję przeboju Bon Jovi. Tak świętuje swój jubileusz

Beata Kozidrak nagrała utwór z polskim raperem. "Marzyła mi się taka kolaboracja"

Legendarny sernik siostry Anieli. Przepis!

Co sądzisz o tym artykule?
55
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0