debiutancka płyta

  debiutancka płyta

  Jacek Jędrzejak to główny wokalista, basista i autor tekstów Big Cyca. Po 32 latach pracy z zespołem artysta nagrał solowy album. Autorski krążek zrealizował w czasie pandemii, by - jak twierdzi - nie zwariować przez brak koncertów i kontaktu z publicznością. Do muzycznego projektu dołączył także syn Jacka, Kacper. Jak wyglądała ich współpraca? O tym opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  Ten zespół własnie wydał swoją pierwszą płytę i rusza w trasę. Posłuchajcie zespołu Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn i piosenki "Superbohater". Podoba się Wam?

  Marta Podulka, znana z czwartej edycji programu Mam Talent, wydała swoją debiutancką płytę "Nie przeszkadzać". Z tego albumu pochodzi utwór "Jest pięknie", który artystka zaprezentowała na scenie Dzień Dobry TVN.

  Właśnie wydał swoją pierwszą płytę. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Bartek Grzanek z piosenką "Szukanie". Posłuchajcie i oceńcie ją! Podoba się Wam?

  Jest aktorem teatralnym i musicalowym. Na scenie Dzień Dobry TVN Marek Kaliszuk zaśpiewał piosenkę "I won't stop", która zapowiada jego debiutancką płytę.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Coria. Zagrał utwór "Efuzja", który pochodzi z debiutanckiej płyty "Teoria Splątania". Kto założył zespół i kto nagrał z nim płytę? Nie zgadniecie!