Gwiazdy

Natalia Szroeder zdradziła imię córki. Kuba Wojewódzki: "O matko! Przecież ona będzie siedziała w ostatniej ławce"

Gwiazdy

Wojciech Kurczewski/TVN

W najnowszym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego gośćmi byli Natalia Szroeder oraz Jakub Patecki i Mateusz "Tromba" Trąbka. Wokalistka opowiedziała m.in. o związku z Quebonafide, a youtuberzy o… nietypowych tatuażach. Emocji nie brakowało. Co jeszcze się wydarzyło?

"Kuba Wojewódzki" - nowy odcinek

13 kwietnia, jak co wtorek ukazał się na antenie TVN premierowy odcinek programu Kuby Wojewódzkiego. W programie gośćmi byli Natalia Szroeder, Mateusz "Tromba" Trąbka i Jakub Patecki z ekipy Friza. O czym rozmawiali?

Natalia Szroeder o związku z Quebonafide

Natalia Szroeder ostatni raz u Kuby Wojewódzkiego gościła w 2017 roku. Od tamtego czasu sporo się zmieniło, przede wszystkim w jej działalności artystycznej. - Dużo się wydarzyło tak zawodowo w moim życiu. Bardzo dużo zmian mam na koncie. I teraz czuję, że ten kolejny raz, to jest ten właściwy raz – wyjawiła wokalistka.

Dziennikarz musiał oczywiście zapytać też o życie prywatne Natalii, która jest w związku z raperem Quebonafide, czyli Kubą Grabowskim. Na pytanie, czy oboje rywalizują ze sobą, artystka, odpowiedziała, że raczej wzajemnie się inspirują.

- Bardzo za siebie trzymaliśmy kciuki. To jest dla mnie inna skala. Ciężko jest mi się porównywać z rapem, który generuje w tydzień 20 mln wyświetleń, więc robię swoje, najpiękniej jak potrafię, staram się, widzę tego efekty, więc pracuję dalej (…). Bardzo dużo robiłam i pracowałam, zanim się związałam z Kubą, więc mam też poczucie własnej wartości – powiedziała Natalia Szroeder u Wojewódzkiego.

Ponadto gwiazda zdradziła w programie, że ma już od dawna przygotowaną listę imion dla potencjalnego potomka. Bardzo podoba jej się imię Ryfka. - O matko, w Polsce Ryfka? Przecież ona będzie siedziała w ostatniej ławce – zareagował dziennikarz. Natalia zaprzeczyła i powiedziała, że będzie siedziała w pierwszej ławce. Z kolei z męskich imion do gustu przypadły jej: Staszek i Gabriel.

Ekipa Friza u Kuby Wojewódzkiego

Natomiast kilka miesięcy temu na kanapie u Wojewódzkiego gościł Karol "Friz" Wiśniewski. Widzom musiał przypaść do gustu tamten odcinek, bo w najnowszym gościli koledzy z ekipy "Friza" - Mateusz "Tromba" Trąbka i Jakub Patecki. YouTuberzy są prawdziwymi gwiazdami internetu. Jeden z ich utworów dobił do 40 mln wyświetleń. Zaprezentowali swoje muzyczne talenty, ale Kuba Wojewódzki w programie szybko przeszedł do pytania o bardzo nietypowy tatuaż na stopie "Tromby" w kształcie penisa. Okazało się, że został on wykonany w ramach challengu.

- Było koło fortuny w pierwszym sezonie ekipy i wylosowałem, że muszę zrobić ten tatuaż. A to koło fortuny to była u nas świętość - powiedział.

Z kolei Patecki wyjawił, że również brał udział w tym wyzwaniu. Co więcej, jego rodzice nie wiedzą o tatuażach. No, chyba że oglądali syna u Kuby Wojewódzkiego.

- Mam tak zwaną stopę youtubera, gdzie robię sobie wszystkie tatuaże. Moi rodzice o tym nie wiedzieli - podkreślił.

"Kuba Wojewódzki" – gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki talk-show Kuby Wojewódzkiego w każdy wtorek o 22:30 na antenie TVN. Zarówno poprzednie, jak i nowy sezon obejrzysz również w serwisie VOD player.pl. Dodatkowo znajdziesz tam materiały, których nie zobaczysz nigdzie indziej, czyli niepublikowane fragmenty show – "Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy".

Czkamy na kolejnych gości!

Zobacz wideo: Friz rozwija się muzycznie. „Może nie są zawodowymi wokalistami, ale mają odwagę, żeby próbować”

Zobacz także:

Bridget Jones ma już 20 lat. Jak zmienili się Renée Zellweger, Colin Firth i Hugh Grant?

Edyta Herbuś w sukni ślubnej. Fani: "Ten wyjątkowy dzień ma już Pani za sobą?"

Wojewódzki o Ekipie: "Możesz nie wiedzieć, kim są, ale powinieneś wiedzieć, dlaczego rządzą światem"

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: TVN

Pozostałe wiadomości