ekipa

  "Ręce opadają" - skwitowała ekspertka od zdrowego żywienia.

  Ekipa to jedna z najpopularniejszych grup youtuberów, zwłaszcza wśród młodzieży. Niedawno do sklepów wszedł napój wyprodukowany w kolaboracji z zespołem. Nikt nie spodziewał się, że będzie on tak prosty do odtworzenia w domu i to za tak niską cenę! Sprawdź jak zrobić własny napój Ekipy za 30 groszy.

  Weronika Sowa i Karol Wiśniewski ogłosili w mediach społecznościowych swoje zaręczyny. Młodzi influencerzy, którzy zdobyli popularność dzięki aktywnej działalności w serwisie Youtube, wybrali się na wakacje do Grecji. Właśnie tam lider Ekipy Friza oświadczył się swojej wybrance. Szczęśliwa 24-latka z dumą zaprezentowała pierścionek w sieci.

  Karol "Friz" Wiśniewski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych influencerów w Polsce, zareagował na problemy wywołane falami powodzi, które ostatnio przeszły przez nasz kraj. Przekazał 50 tysięcy złotych ludziom, którzy ponieśli straty. Swoim gestem 25-latek wzruszył internautów.

  Ekipa to grupa stworzona przez Karola "Friza" Wiśniewskiego, Mateusza "Trombę" Trąbkę i Łukasza "Wujka Łukiego" Wojtycę. Choć do niedawna z muzyką nie mieli zbyt wiele wspólnego, na początku roku ogłosili, że pracują nad debiutancką płytą. Od tamtej pory publikują w sieci kolejne klipy. Właśnie poznaliśmy datę premiery nowego teledysku i wiemy, kiedy do sprzedaży trafi cały album. W nagraniach uczestniczyła też Roksana Węgiel.

  Magda Gessler odwiedziła Ekipę Friza w ich willi. Youtuberzy nie ukrywali, że ta wizyta to było ich wielkie marzenie. - Wiem, że Pani Madzia jest wymagająca, więc dzisiaj było czyszczenie wszystkich szafek w domu Ekipy, wszystkich misek i mam nadzieję, że nie zauważy żadnego brudu - mówiła przejęta Wersow.

  Psycholożka i jednocześnie mama, Sylwia Królikowska, wyjaśnia, jak wielkim błędem jest odsuwanie dzieci od tego, czym żyją rówieśnicy. - Rodzice, którzy tak boją się Ekipy, tak naprawdę obawiają się, czy ich wpływ na dziecko jest wystarczająco silny i czy są w stanie pomóc nastolatkowi odsiać ziarno od plew - wyjaśnia w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl.

  Ekipa to grupa polskich youtuberów, która osiąga zawrotne zasięgi w Internecie. Ich filmiki cieszą się ogromną ilością odtworzeń i wielką popularnością. Teraz wydali kolejny numer pt. "Zygzak". O czym opowiada?

  Ekipa Friza, wszystko czego się dotknie, zamienia w złoto. Grupa youtuberów na początku listopada założyła spółkę. Zamierza wejść na giełdę i wypuścić na rynek przynajmniej dwie gry wideo. JR Holding wycenił firmę Ekipa Holding na 144 miliony złotych.

  Ekipa zawładnęła sercami młodych ludzi. Już nie tylko nagraniami piosenek, relacjami live czy zabawnymi filmikami. Dziś fani Friza i jego kolegów walczą o zakup lodów, które wciąż sprzedają się jak świeże bułeczki.

  Friz i Ekipa na początku roku ogłosili, że pracują nad swoją debiutancką płytą. Od tamtej pory umiejętnie podgrzewają zainteresowanie krążkiem wypuszczając do sieci kolejne teledyski, do których zdjęcia realizowali nie tylko w kraju, ale także na Zanzibarze i w Dubaju. Właśnie wrzucili na YouTube swój kolejny numer - "Chill". Jak zareagowali na niego fani?

  W najnowszym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego gośćmi byli Natalia Szroeder oraz Jakub Patecki i Mateusz "Tromba" Trąbka. Wokalistka opowiedziała m.in. o związku z Quebonafide, a youtuberzy o… nietypowych tatuażach. Emocji nie brakowało. Co jeszcze się wydarzyło?

  Kuba Wojewódzki do swojego programu zaprosił wyjątkowych gości. Obok Natalii Szroeder na kanapie zasiądzie Ekipa. To internetowi twórcy, którzy ponad dwa lata temu zdecydowali się zamieszkać razem i wspólnie tworzyć filmy do sieci.

  Odkąd w sieci pojawiła się Ekipa, rewolucjonizuje polskie media. Grupa młodych osób ma zawrotne zasięgi, a ich filmiki cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Najnowszy z nich pobił rekordy oglądalności.

  Ekipa i aktorzy grający w serialu "Lekarze" świętowali zakończenie zdjęć do drugiej serii "Lekarzy" w warszawskim klubie "Sofa". Zapytaliśmy aktorów, dlaczego ten serial jest tak popularny oraz o to, czego widzowie mogą się spodziewać w kolejnej serii? Co powiedział nam Paweł Małaszyński i Magdalena Różczka?