ekipa

  ekipa

  Ekipa to jedna z najpopularniejszych grup youtuberów, zwłaszcza wśród młodzieży. Niedawno do sklepów wszedł napój wyprodukowany w kolaboracji z zespołem. Nikt nie spodziewał się, że będzie on tak prosty do odtworzenia w domu i to za tak niską cenę! Sprawdź jak zrobić własny napój Ekipy za 30 groszy.

  Weronika Sowa i Karol Wiśniewski ogłosili w mediach społecznościowych swoje zaręczyny. Młodzi influencerzy, którzy zdobyli popularność dzięki aktywnej działalności w serwisie Youtube, wybrali się na wakacje do Grecji. Właśnie tam lider Ekipy Friza oświadczył się swojej wybrance. Szczęśliwa 24-latka z dumą zaprezentowała pierścionek w sieci.

  Ekipa to grupa stworzona przez Karola "Friza" Wiśniewskiego, Mateusza "Trombę" Trąbkę i Łukasza "Wujka Łukiego" Wojtycę. Choć do niedawna z muzyką nie mieli zbyt wiele wspólnego, na początku roku ogłosili, że pracują nad debiutancką płytą. Od tamtej pory publikują w sieci kolejne klipy. Właśnie poznaliśmy datę premiery nowego teledysku i wiemy, kiedy do sprzedaży trafi cały album. W nagraniach uczestniczyła też Roksana Węgiel.

  Ekipa Friza, wszystko czego się dotknie, zamienia w złoto. Grupa youtuberów na początku listopada założyła spółkę. Zamierza wejść na giełdę i wypuścić na rynek przynajmniej dwie gry wideo. JR Holding wycenił firmę Ekipa Holding na 144 miliony złotych.

  Ekipa i aktorzy grający w serialu "Lekarze" świętowali zakończenie zdjęć do drugiej serii "Lekarzy" w warszawskim klubie "Sofa". Zapytaliśmy aktorów, dlaczego ten serial jest tak popularny oraz o to, czego widzowie mogą się spodziewać w kolejnej serii? Co powiedział nam Paweł Małaszyński i Magdalena Różczka?